Jacek Czaplewski
Z Manchesteru United została tylko nazwa. To wręcz nieprawdopodobne, jak piłkarsko ten klub się zdewaluował. Po domowej porażce z Brighton (1:2) tym razem został rozniesiony przez Brentford, czyli zespół skazywany na spadek. Już do przerwy wynik 4:0 (!) został ustalony. Zobaczcie, jak internauci śmieją się z Czerwonych Diabłów.  Brentford - Manchester United 4:0 (4:0)Bramki: Dasilva 10', Jensen 18', Mee 30', Mbeumo 35' Skład Manchesteru United: de Gea - Dalot, Maguire, Martinez 48' Varane), Shaw (46' Malcia) - Eriksen (88' van de Beek), Fred (46' McTominay), Bruno Fernandes - Sancho (60' Elanga), Rashford, Ronaldo.
Z Manchesteru United została tylko nazwa. To wręcz nieprawdopodobne, jak piłkarsko ten klub się zdewaluował. Po domowej porażce z Brighton (1:2) tym razem został rozniesiony przez Brentford, czyli zespół skazywany na spadek. Już do przerwy wynik 4:0 (!) został ustalony. Zobaczcie, jak internauci śmieją się z Czerwonych Diabłów. Brentford - Manchester United 4:0 (4:0)Bramki: Dasilva 10', Jensen 18', Mee 30', Mbeumo 35' Skład Manchesteru United: de Gea - Dalot, Maguire, Martinez 48' Varane), Shaw (46' Malcia) - Eriksen (88' van de Beek), Fred (46' McTominay), Bruno Fernandes - Sancho (60' Elanga), Rashford, Ronaldo.
Z Manchesteru United została tylko nazwa. To wręcz nieprawdopodobne, jak piłkarsko ten klub się zdewaluował. Po domowej porażce z Brighton (1:2) tym razem został rozniesiony przez Brentford, czyli zespół skazywany na spadek. Już do przerwy wynik 4:0 (!) został ustalony. Zobaczcie, jak internauci śmieją się z Czerwonych Diabłów. Brentford - Manchester United 4:0 (4:0) Bramki: Dasilva 10', Jensen 18', Mee 30', Mbeumo 35' Skład Manchesteru United: de Gea - Dalot, Maguire, Martinez 48' Varane), Shaw (46' Malcia) - Eriksen (88' van de Beek), Fred (46' McTominay), Bruno Fernandes - Sancho (60' Elanga), Rashford, Ronaldo.