Jerzy Doroszkiewicz
Białystok Biega 2020. Szybka dycha Jerzy Doroszkiewicz

10. Białystok biega wygrali Andrzej Leończuk i Anna Bańkowska. Uśmiechnięci biegacze przebiegli przez miasto. Wszystko w specjalnym reżimie sanitarnym.

Na podium w kategorii pań stanęły:

1. Anna Bańkowska
  2. Natalia Mierzlikin
  3. Martyna Rutkowska

Białystok Biega 2020. Szybka dycha. Zobacz ostatni start i p...

Wśród mężczyzn triumfował wczorajszy zwycięzca nocnej piątki - Andrzej Leończuk.

1. Andrzej Leończuk
  2. Patryk Drężek
  3. Michał Orzeł

Białystok Biega 2020: Nocna Piątka. Andrzej Leończuk najleps...

Branża fitness umiera. Poznaj historię Marleny i Adama

Materiał oryginalny: 10. Białystok biega wygrali Andrzej Leończuk i Anna Bańkowska. Uśmiechnięci biegacze przebiegli przez miasto (zdjęcia) - Kurier Poranny

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

w

http://ibialystok.blogspot.com/2018/06/biegowa-poronoja-wygrali-kenijczycy.html kolejne 130 000 zł na utrudnianie życia mieszkańców. W weekend przyjęć komunijnych zamknięte ulice, zakazy parkowania, objazdy, przyjezdni gubiący drogę, ludzie nie mogący dojechać z chorym dzieckiem do np. szpitala, zmienione trasy autobusów, komunikacyjny obłęd i horror, po prostu głupota i brak wyobraźni spowodowały powszechne oburzenie mieszkańców, lawinę skarg i pretensji. W ramach źle pojętej promocji także i Białystok małpując np. Warszawę organizuje biegi uliczne czy maratony, paraliżując główne miejskie ulice i centrum miasta, zamiast wytyczyć trasy w np. parkach (np. Planty), lasach (Las Zwierzyniecki, Las Antoniukowski) czy np. w okolicach lotniska Krywlany. Atrakcyjniejsza byłaby np. trasa z Pałacu Branickich parkiem Zwierzynieckim na np. Stadion Miejski