Adamek - Kassi WALKA ONLINE Gdzie oglądać stream za darmo? [TRANSMISJA TV 18.11.2017]

mck, aip
Adamek - Kassi WALKA ONLINE Gdzie oglądać stream za darmo? [TRANSMISJA TV 18.11.2017] Archiwum
Walka Adamek vs Kassi online. Gdzie oglądać walkę na żywo? Darmowy stream dostępny w Internecie. Transmisja TV live zostanie przeprowadzona na antenie Polsatu i Polsatu Sport. Zobacz, gdzie obejrzeć walkę Adamek vs Kassi online.

W sobotę 18 listopada polski bokser Tomasz Adamek zmierzy się z kameruńskim bokserem Fredem Kassim. Walka odbędzie się na polskiej ziemi, w Częstochowie. ADAMEK - KASSI GDZIE TRANSMISJA W TV? ADAMEK VS KASSI O KTÓREJ GODZINIE?

OGLĄDAJ ONLINE: Adamek vs Kassi online stream. Walka na żywo [STREAM LIVE ZA DARMO ADAMEK VS KASSI]

Adamek vs Kassi 2017 Walka online - gdzie oglądać? [DARMOWY STREAM TV LIVE]

ZOBACZ WALKĘ: Adamek vs Kassi ONLINE 18.11.2017. Gdzie oglądać walkę NA ŻYWO [STREAM ONLINE]

Doświadczony polski pięściarz, Tomasz Adamek, okazał się wyraźnie cięższy od Kameruńczyka Freda Kassiego przed ich dzisiejszą walką bokserską na ringu w Częstochowie. ADAMEK KASSI NA ŻYWO Jak poinformował portal sportowefakty.pl, popularny „Góral” wniósł na wagę 101,1 kilograma, podczas gdy „Big Fred” zanotował zaledwie 92,8 kg.

ZOBACZ TUTAJ: Adamek vs Kassi online. Walka na żywo za darmo [STREAM ONLINE ZA DARMO, TRANSMISJA TV]

Dla Kassiego będzie to pierwszy występ po ponad rocznej przerwie. Za jego najcenniejsze osiągnięcie uznaje się remis z Amerykaninem Chrisem Arreolą. WALKA ADAMEK KASSI Adam w czerwcu pokonał Australijczyka Solomona Haumono. Ponoć, jeżeli to Polak będzie dziś lepszy, w przyszłym roku czeka go poważne wyzwanie.

ZOBACZ STREAM: Adamek - Kassi online stream za darmo 18.11.2017 Gdzie oglądać walkę? [TRANSMISJA TV LIVE]

ADAMEK VS KASSI ONLINE. WALKA ZA DARMO, STREAM ONLINE NA ŻYWO. Gdzie oglądać?

Tomasz Adamek wciąż nie ma dosyć. Popularny "Góral" znów wchodzi do ringu bokserskiego. Tym razem skrzyżuje swoje rękawice z Kameruńczykiem Fredem Kassim. Gala NOC WOJOWNIKÓW W CZĘSTOCHOWIE odbędzie się 18 listopada.

Źródło:
TVN 24

Fred Kassi to nie byle jaki oponent. Pięściarz schodził na 24 walki tylko 6 razy pokonany. Przegrał pojedynki z Ericiem Moliną, Arturem Szpilką czy Wiaczesławem Głazkowem. Nasz pięściarz Tomek Adamek stoczył do tej pory aż 56 walk. Wygrał 51 z nich, 30 przez KO. "Góral" przegrał pięć razy.

ADAMEK - KASSI. WALKA ONLINE ZA DARMO. Gdzie oglądać darmowy stream live?

Walka Adamek - Kassi wzbudza duże zainteresowanie. W swoim ostatnim pojedynku z Solomonem Haumono Polak zaprezentował się z bardzo dobrej strony i wygrał jednogłośnie na punkty. Teraz powalczy z Kassim, który zapowiada, że wygra z Adamkiem przez nokaut.

Adamek vs Kassi. Stream online na żywo

Walkę Adamek kontra Kassi 18 listopada pokaże telewizja POLSAT. Podczas GALI W CZĘSTOCHOWIE POKAŻE SIĘ TEŻ NA RINGU I STOCZY WALKĘ INNY POLAK ROBERT PARZĘCZEWSKI.

Adamek - Kassi online stream 18.11.2017 Walka na żywo za darmo [STREAM ONLINE LIVE]

Transmisja na żywo Adamek Kassi w Polsacie Sport. Walka Tomasz Adamek vs Fred Kassi zacznie się o godz. 22.05. Transmisja na żywo Polsat i Polsat Sport

Wideo

Dodaj ogłoszenie