Adamek vs. Arreola. Czy walka potrwa 12 rund? tomaszadamek.com.pl
Tomasz Adamek vs. Chris Arreola - to walka, na którą czekał bokserski świat. Polak po dramatycznym boju pokonał Meksykanina z amerykańskim paszporem. Przebieg pojedynku w kalifornijskim Ontario śledziliśmy na żywo.

Strona wymaga odświeżania. Kliknij F5.

Rozpoczynamy relację z walki, która może wstrząsnąć bokserskim światem. Przed nami 12 rund.

36 - ekscytująca końcówka pojedynku Adamek - Arreola. Tomasz, wytrzymaj!!! Koniec!!!!! Chyba Adamek wygrał. Czekamy na werdykt sędziów. "Dziękujemy, dziękujemy" - krzyczą poolscy kibice. Amerykanie i Meksykanie wspierają Arreolę. Werdykt: 114:114, 115:113, 117:111 - dla Adamka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fenomenalne zwycięstwo Polaka. W następnym pojedynku nasz zawodnik będzie walczył o mistrzostwo świata. Dziękujemy za uwagę i życzymy miłej niedzieli. Po takim poranku na pewno będzie miła!

35 - prawdziwa wojna w ringu. Ale bitwa.

34 minuta - początek XII rundy! Ale emocje! Arreola prawie nie widzi na jedno oko. Adamek wygląda świetnie.

33 - Dramatyczna walka. Świetne przyspieszenie Adamka. Brawo Tomek!!!!!

32 - Adamek dobrze wyprowadza lewe proste, ale te ciosy nie robią na rywalu większego wrażenia. Amerykanin ma jakieś kłopty z lewą ręką!

31 minuta - początek XI rundy. Obaj zawodnicy już potężnie zmęczeni. Walka bardzo wyrównana. Arreola rusza do natarcia. Adamek musi przetrzymać! I tak robi!

30 - Adamek uspokaja sytuację w ringu i sam przechodzi do ataku. Widowiskowa runda. Koniec X starcia

29 - Arreola groźnie przyspieszył. Stawia wszystko na jedną kartę. Polak w dużych opałach! Adamek klinczuje.

28 minuta - zaczynamy X stracie. Arreola z coraz bardziej zapuchniętym okiem.

27 - Końcówka starcia dla Polaka. Koniec IX rundy.

26 - Arreola w natarciu, ale Polak świetnie kontruje lewym prostym. Niestety, Tomak znowu trafia poniżej pasa. Jeszcze raz i będzie ostrzeżenie

25 minuta - Początek IX rundy. Arreola atakuje, ale Adamek powstrzymuje go szybkim lewym

24 - Arreola trochę zniecierpliwiony, że nie może zdązyć za Polakiem. Koniec VIII rundy. Adamek znowu lepszy.

23 - Na zapuchnietej twarzy Arreoli widoczne już trudy walki. Adamek wygląda jakby nic mu się nie stało

22 minuta - początek VIII rundy. "Tomek, Tomek, Tomek!" - doping polskich kibiców przebija się w hali w kalifornijskim Ontario

21 - Koniec VII rundy. Rundy dla Polaka!

20 - Arreola wolniejszy, ale wytrzymuje tempo walki

19 minuta - Początek VII rundy. Adamek bije na tułów, ale Arreola nie przejmuje się uderzeniami.

18 - Adamek zadał cios poniżej pasa. Polak przeprasza. Arreola ruszył z furią. Dobre uniki Adamka. Koniec VI rundy

17 - Adamek zaczepia Arreolę lewymi prostymi

16 minuta - początek VI rundy. Rozpoczęła się z opóźnieniem, bo Polakowi rozwiązały się buty

15 - huraganowy atak Arreoli! Amerykanin ruszył na Polaka jak rozjuszony byk. Uff było gorąco, ale Adamek przetrzymał to natarcie. Koniec V rundy. Stracie dla Arreoli

14 - Adamek utrzymuje dystans, kontrując rywala

13 - początek V rundy. "1, 2, 3 i uciekaj" - to rady trenerów dla Adamka.

12 - Adamek trafia mocno prawymi, ale Arreola jak tur prze do przodu. Przewaga siły jest po stronie "Koszmaru". Koniec IV rundy.

11 - Ademek trafia lewymi prostymi.

10 - początek IV rundy. Sekundanci do Adamka: "Trzymaj dystans!" Polak nie wdaje się z rywalem w bijatykę.

9 - dobrze, naprawdę dobrze walczy Polak, ale cały czas musi uważać, bo Arreola wyraźnie poluje na nokaut. Koniec III rundy.

8 - Adamek zadaje ciosy, ale na Arreoli nie robie to wrażenia

7 - początek III rundy. Adamek zadaje ciosy w tułów

6 - Adamek realizuje swoją taktykę, ale Arreola groźnie atakuje. Koniec drugiego starcia.

4 - początek II rundy.

3 - Adamek szybszy. I runda chyba minimalnie dla Polaka, choć pod koniec nasz zawodnok otrzymuje mocny sierp

2 - Adamek radzi sobie dobrze, kontrolując wydarzenia w ringu

1 minuta - Arreola ostro zaczyna. Adamek mądrze się broni.