Agrovita nagrodami Wielkanoc wita!

Redakcja
Udostępnij:

Regulamin konkursu Wielkanocnego "Agrovita nagrodami Wielkanoc wita"

§1 Postanowienia ogólne.

1. Organizatorem Konkursu są Media Regionalne Sp. z o. o. z siedzibą 00-838 Warszawa, ul. Prosta 51, II oddział w Białymstoku
2. Czas trwania konkursu ustala się na okres od 22 marca 2012r. godz. 7:00 do 28 marca 2012 r. godz. 13.00.

§2 Udział w konkursie

1. W Konkursie mogą brać udział pełnoletnie osoby fizyczne zameldowane na terenie województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego z wyłączeniem pracowników Organizatora, ich małżonków, rodzeństwa i rodziców.
2. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby, które zakupią w okresie trwania konkursu dowolny majonez "Agrovita" i zachowają paragon zakupu. Paragon będzie podstawą do wydania nagród.
3. Zakup jednego majonezu "Agrovita" upoważnia do jednorazowego udziału w konkursie, każdy kolejny majonez "Agrovita" na paragonie zakupu, lub kolejny paragon z zakupionym majonezem "Agrovita" daje możliwość kolejnego uczestnictwa w konkursie.
4. Przystąpienie do Konkursu i akceptacja postanowień regulaminu następuje poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści:
Agrovita. Z majonezem Agrovita + treść własna kończąca zdanie
Np.
Agrovita. Z majonezem Agrovita każda gospodyni Święta wita
na numer 71466. Koszt jednego SMS to 1,23 zł z VAT.
5. W odpowiedzi na zgłoszenie uczestnictwa, każdy Uczestnik Konkursu otrzymuje potwierdzenie zgłoszenia.
6 Zadaniem Uczestnika jest dopisanie najbardziej trafnego, pomysłowego sformułowania do rozpoczętego zdania "Z majonezem Agrovita…".
7. W treści sms-a dopuszcza się stosowanie zarówno dużych jak i małych liter, nie dopuszcza się polskich znaków tj. ą, ę, ó, ć, ż, ź, ł, ś, ć, ń.
8. Wiadomość SMS może być wysłana jedynie z telefonu komórkowego.
9. Każda osoba, która wyśle minimum jednego SMS-a konkursowego, wyraża zgodę na otrzymywanie od Organizatora informacji handlowych.
10. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń powołana przez Organizatora komisja, wybierze 13 odpowiedzi najbardziej trafnych i pomysłowych.

§3 Nagrody.
1. Miejsce pierwsze - zestaw garnków ze stali nierdzewnej o wartości 700 zł
2. Miejsce drugie i trzecie - nagrody pieniężne po 500 zł oraz po 1 zestawie produktów marki Agrovita o wartości 40,20zł.
3. Miejsca od czwartego do trzynastego - zestaw produktów marki "Agrovita" o wartości 40,20zł.
4. Odbiór nagród przez laureatów Konkursu odbywać się będzie w dniach 2- 6 kwietnia 2012r. w Biurze Ogłoszeń Gazety Współczesnej w Białymstoku przy ul. Św. Mikołaja 1.
5. Do laureatów po zakończeniu Konkursu na numery telefonów, z których wysłano zwycięskie odpowiedzi, wysłane będą SMS-y z informacją o zwycięstwie w konkursie i prośbą o podanie w SMS-ie zwrotnym swoich danych osobowych w celu identyfikacji uczestnika przy przekazaniu nagrody.
6. Jeżeli na wysłaną wiadomość SMS, o której mowa w punkcie 1-3 &3 Organizator nie otrzyma w ciągu 24 godzin odpowiedzi, nagroda przechodzi na Uczestnika, który ze względu na trafność odpowiedzi zajął kolejne miejsce.
7. Dane osobowe Uczestników Konkursu są przetwarzane w celach marketingowych. Podając swoje dane osobowe, Uczestnik wyraża zgodę na ich przetwarzanie. Administratorem danych osobowych uczestników jest Organizator. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w przypadku, gdy laureat odmówi ich podania lub nie wyrazi zgody na ich przetwarzanie, Organizator będzie miał prawo odmówić wydania nagrody.
8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowanie przez Uczestników zobowiązań określonych w regulaminie na skutek działań lub zaniechania operatorów sieci telekomunikacyjnych.

§4 Postępowanie reklamacyjne

1. Reklamacje należy zgłaszać pisemnie, listem poleconym na adres - Media Regionalne Sp. z o.o., Oddział w Białymstoku, ul. św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok lub pocztą elektroniczną na adres [email protected]
2. Do rozstrzygania reklamacji powołana jest Komisja Sprawdzająca. Decyzja Komisji jest ostateczna.
3. Termin rozstrzygnięcia reklamacji wynosi 14 dni od daty jej wpłynięcia do Organizatora. O jego rezultacie składający reklamację zostanie niezwłocznie powiadomiony listem poleconym.
4. Nie podlegają rozparzeniu reklamacje niezawierające danych osoby zgłaszającej oraz opisu powstałego problemu.

§5 Ochrona danych osobowych

1. Dane osobowe uczestników głosowania są przetwarzane przez organizatora wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia głosowania, to jest w celu identyfikacji uczestnika plebiscytu, wydania nagród i ewentualnie publicznego podania imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania osób nagrodzonych, i do przedawnienia ewentualnych roszczeń.
2. Organizator będzie przechowywał dane osobowe w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności zabezpieczy je przed udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, przetwarzaniem z naruszeniem ustawy oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.
3. Organizator konkursu nie będzie przekazywał danych osobowych innym podmiotom.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże niepodanie danych osobowych niezbędnych do kontaktu lub weryfikacji osób nagrodzonych w plebiscycie może prowadzić do odmowy przyznania prawa do nagrody lub odmowy jej wydania.

§6 Postanowienia końcowe

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nieprawidłowości w po-łączeniach telefonicznych (w tym SMS-owych) i za przypadki wykonania połączeń przez osoby nieuprawnione. Organizator nie będzie weryfikował danych wskazanych przez osobę biorącą udział w konkursie z danymi abonenta telefonu komórkowego, z którego wykonane zostało połączenie. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszelkie nieprawidłowości powstałe w powyższym zakresie.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte przedmiotów stanowiących nagrody w konkursie.
3. Podatek od nagród w konkursie pokrywa zdobywca nagrody, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
4. Deklarując wzięcie udziału w konkursie, w sposób przewidziany niniejszym regulaminem, uczestnik wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu, w tym na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Organizatora i zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu.
5. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania modyfikacji w postanowieniach regulaminu. W takim przypadku zobowiązany jest niezwłocznie podać informacje o tych zmianach na stronie internetowej.
6. Numer infolinii +48 22 312 18 52
7. Nadawca SMS-a staje się automatycznie uczestnikiem Plebiscytu.
8. Oddanie głosu przez uczestnika Plebiscytu jest równoznaczne ze złożeniem przez niego oświadczenia, iż wyraża on zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu.
9. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a zamawia wiadomość informacyjno-reklamową organizatora, sponsora plebiscytu i/lub partnerów reklamowych Organizatora. 10. Wysyłanie wiadomości na dany numer telefonu może być zablokowane po wysłaniu e-maila na adres [email protected], w tytule wiadomości stop +numer telefonu.
11. W przypadku, gdy uczestnik nie jest zainteresowany otrzymywaniem wiadomości SMS od Organizatora może wysłać, na numer 71466 (koszt wysłania SMS-a 1 zł netto/1,23 zł z VAT), wiadomość SMS o treści: n.stop.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

m
mała
A gdzie znajdę rozstrzygnięcie konkursu? chyba powinno się gdzieś ono pojawić ???no chyba że to był "konkurs na niby" by tylko nabić sprzedaż majonezów
Przejdź na stronę główną Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie