AMW: sklep internetowy online i oddziały wyprzedają wojskowy sprzęt [CENY, ZDJĘCIA]

(ren)
Sklep internetowy AMW i oddziały Agencji Mienia Wojskowego wyprzedają sprzęt wojskowy i inne przedmioty. Ceny na wyprzedaży są naprawdę atrakcyjne, zarówno w ofercie sklepu stacjonarnego oraz zakupów online. Kliknij w zdjęcie, aby zobacz, co i za ile można kupić.Sklep internetowy AMW i sklepy stacjonarne. Trwa wyprzedaż w Agencji Mienia WojskowegoAgencja Mienia Wojskowego (AMW) wyprzedaje wojskowy sprzęt. Zakupy można zrobić w oddziałach terenowych AMW (patrz wykaz poniżej) lub w sklepie internetowym sklep.amw.com.pl. Trzeba przyznać, że ceny są bardziej niż atrakcyjne.Zobacz też: Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje wojskowy sprzęt. Ceny są bardziej niż atrakcyjne [ZDJĘCIA]Od wojska, a konkretnie od olsztyńskiego oddziału AMW, który obejmuje także Białystok i woj. podlaskie, można kupić między innymi części garderoby żołnierza: kurtki, spodnie, polary, slipy, rękawiczki, mundury, a nawet kamuflaż zimowy. W oddziale AMW w Olsztynie jest także sprzęt do ćwiczeń: kozioł, koń, sztangielki, dyski. W ofercie znalazł się również sprzęt do muzykowania, zapewne pozostałości po jakiejś wojskowej orkiestrze. Hitem jest sakshorn tenorowy B za 800 zł. Jest też perkusja.W ofercie AMW są także bardzo praktyczne przedmioty, takie jak kanistry, zwijaki do kabla, torby-kostki, worki do pościeli, worki magazynowe, czy taśmy stalowe.Ciekawostką jest za to teodolit geodezyjny THEO 010 ZEISS za 500 zł. Jest to instrument geodezyjny przeznaczony do pomiaru kątów poziomych oraz kątów pionowych.Zobacz także: 18. Białostocki Pułk Rozpoznawczy na poligonie w Wędrzynie [ZDJĘCIA]Sklepy internetowy AMW. Zakupy onlineAMW posiada także sklep internetowy. Można w nim dokonać zakupów online. Oto jego adres: sklep.amw.com.pl;nfWyprzedaż w AMW. Sklepy stacjonarne - adresyAgencja Mienia Wojskowego posiada w swoje oddziały w całym kraju. Oto wykaz jednostek AMW, w których można kupić wojskowego przedmioty z demobilu
Sklep internetowy AMW i oddziały Agencji Mienia Wojskowego wyprzedają sprzęt wojskowy i inne przedmioty. Ceny na wyprzedaży są naprawdę atrakcyjne, zarówno w ofercie sklepu stacjonarnego oraz zakupów online. Kliknij w zdjęcie, aby zobacz, co i za ile można kupić.Sklep internetowy AMW i sklepy stacjonarne. Trwa wyprzedaż w Agencji Mienia WojskowegoAgencja Mienia Wojskowego (AMW) wyprzedaje wojskowy sprzęt. Zakupy można zrobić w oddziałach terenowych AMW (patrz wykaz poniżej) lub w sklepie internetowym sklep.amw.com.pl. Trzeba przyznać, że ceny są bardziej niż atrakcyjne.Zobacz też: Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje wojskowy sprzęt. Ceny są bardziej niż atrakcyjne [ZDJĘCIA]Od wojska, a konkretnie od olsztyńskiego oddziału AMW, który obejmuje także Białystok i woj. podlaskie, można kupić między innymi części garderoby żołnierza: kurtki, spodnie, polary, slipy, rękawiczki, mundury, a nawet kamuflaż zimowy. W oddziale AMW w Olsztynie jest także sprzęt do ćwiczeń: kozioł, koń, sztangielki, dyski. W ofercie znalazł się również sprzęt do muzykowania, zapewne pozostałości po jakiejś wojskowej orkiestrze. Hitem jest sakshorn tenorowy B za 800 zł. Jest też perkusja.W ofercie AMW są także bardzo praktyczne przedmioty, takie jak kanistry, zwijaki do kabla, torby-kostki, worki do pościeli, worki magazynowe, czy taśmy stalowe.Ciekawostką jest za to teodolit geodezyjny THEO 010 ZEISS za 500 zł. Jest to instrument geodezyjny przeznaczony do pomiaru kątów poziomych oraz kątów pionowych.Zobacz także: 18. Białostocki Pułk Rozpoznawczy na poligonie w Wędrzynie [ZDJĘCIA]Sklepy internetowy AMW. Zakupy onlineAMW posiada także sklep internetowy. Można w nim dokonać zakupów online. Oto jego adres: sklep.amw.com.pl;nfWyprzedaż w AMW. Sklepy stacjonarne - adresyAgencja Mienia Wojskowego posiada w swoje oddziały w całym kraju. Oto wykaz jednostek AMW, w których można kupić wojskowego przedmioty z demobilu AMW Olsztyn
Udostępnij:
Sklep internetowy AMW i oddziały Agencji Mienia Wojskowego wyprzedają sprzęt wojskowy i inne przedmioty. Ceny na wyprzedaży są naprawdę atrakcyjne, zarówno w ofercie sklepu stacjonarnego oraz zakupów online. Kliknij w zdjęcie, aby zobacz, co i za ile można kupić.

Sklep internetowy AMW i sklepy stacjonarne. Trwa wyprzedaż w Agencji Mienia Wojskowego

Agencja Mienia Wojskowego (AMW) wyprzedaje wojskowy sprzęt. Zakupy można zrobić w oddziałach terenowych AMW (patrz wykaz poniżej) lub w sklepie internetowym sklep.amw.com.pl. Trzeba przyznać, że ceny są bardziej niż atrakcyjne.

Zobacz też: Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje wojskowy sprzęt. Ceny są bardziej niż atrakcyjne [ZDJĘCIA]

Od wojska, a konkretnie od olsztyńskiego oddziału AMW, który obejmuje także Białystok i woj. podlaskie, można kupić między innymi części garderoby żołnierza: kurtki, spodnie, polary, slipy, rękawiczki, mundury, a nawet kamuflaż zimowy.

W oddziale AMW w Olsztynie jest także sprzęt do ćwiczeń: kozioł, koń, sztangielki, dyski. W ofercie znalazł się również sprzęt do muzykowania, zapewne pozostałości po jakiejś wojskowej orkiestrze. Hitem jest sakshorn tenorowy B za 800 zł. Jest też perkusja.

W ofercie AMW są także bardzo praktyczne przedmioty, takie jak kanistry, zwijaki do kabla, torby-kostki, worki do pościeli, worki magazynowe, czy taśmy stalowe.

Ciekawostką jest za to teodolit geodezyjny THEO 010 ZEISS za 500 zł. Jest to instrument geodezyjny przeznaczony do pomiaru kątów poziomych oraz kątów pionowych.

Zobacz także: 18. Białostocki Pułk Rozpoznawczy na poligonie w Wędrzynie [ZDJĘCIA]

Sklepy internetowy AMW. Zakupy online

AMW posiada także sklep internetowy. Można w nim dokonać zakupów online. Oto jego adres: sklep.amw.com.pl[/a]

Wyprzedaż w AMW. Sklepy stacjonarne - adresy

Agencja Mienia Wojskowego posiada w swoje oddziały w całym kraju. Oto wykaz jednostek, w których można kupić wojskowego przedmioty z demobilu.

OR AMW w Olsztynie (obejmuje Białystok i województwo podlaskie)
ul. Kasprowicza 1

Kontakt
tel.: (+48) 89 536 31 73 do 75
fax: +48 89 536 31 70

Punkt sprzedaży
Czynny: wtorek, czwartek
Godziny otwarcia: 9:00 - 13:00

OR AMW w Bydgoszczy
ul. Trybowskiego 8

Kontakt
tel.: +48 52 52 57 823, 52 52 57 811
fax: +48 52 52 57 825
tel. kom.: +48 693 559 918

Punkt sprzedaży
Czynny: poniedziałek, czwartek
Godziny otwarcia: 9:00 - 14:00

OR AMW w Krakowie
ul. Księży Pijarów 3

Kontakt
tel.: +48 12 211 41 44
fax: +48 12 211 40 05
tel. kom.: +48 665 997 795

OR AMW w Lublinie
ul. Łęczyńska 1
Kontakt
tel.: (+48) 81 474 61 75, 81 474 61 81

Punkt sprzedaży
Czynny: wtorek, czwartek
Godziny otwarcia: Wt. 10-14 - Czw. 12-16

OR AMW w Poznaniu
ul. Dojazd 30

Kontakt
tel.: (+48 61) 660 67 80

Punkt sprzedaży
Czynny: wtorek, czwartek
Godziny otwarcia: 9:00 - 13:00

OR AMW w Szczecinie
ul. Potulicka 2 Kontakt

tel.: +48 91 447 20 47, 91 447 20 54
fax: +48 91 488 74 95

Punkt sprzedaży
Czynny: poniedziałek, środa, czwartek
Godziny otwarcia: 09:00 - 13:00

OR AMW w Warszawie
ul. Puławska 100

Kontakt
tel.: (+48-22) 326 11 90

Punkt sprzedaży
Czynny: wtorek, środa, czwartek

OR AMW w Zielonej Górze
Al. Zjednoczenia 104

Kontakt
tel.: (+48 68) 411 96 66
fax: (+48 68) 411 96 12

Punkt sprzedaży
Czynny: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek
Godziny otwarcia: 8:00 - 15:00

OR AMW we Wrocławiu
ul. Zwycięska 39

Kontakt
tel.: (+48 71) 710 72 08
fax: (+48 71) 710 72 01

Punkt sprzedaży
Czynny: wtorek, środa, czwartek
Godziny otwarcia: 8:30 - 14:00

Zobacz koniecznie: Otwarcie sklepu AMW w Poznaniu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie