Augustów: Koncert Janusza Laskowskiego. Słynna "Beata z Albatrosa" już dziś wieczorem w amfiteatrze. Wstęp wolny!

luk
Barbara Bujnowska
Barbara Bujnowska A. Chomicz
Dziś finał naszej wakacyjnej zabawy "Szukamy Beaty z Albatrosa". O godz. 19 na plaży miejskiej w Augustowie poznamy "Beaty", a sam Janusz Laskowski zaśpiewa swoje największe przeboje.

- Zapraszam wszystkich na mój piątkowy koncert w Augustowie - mówi Laskowski. - Na pewno nie zabraknie na nim "Beaty z Albatrosa". Kto będzie chciał, będzie mógł zaśpiewać tę piosenkę razem ze mną. Pozdrawiam i zapraszam do amfiteatru.

Koncert odbędzie się w ramach gali finałowej naszej zabawy. Podczas wakacji przez kilka tygodni szukaliśmy współczesnej dziewczyny, która mogłaby być bohaterką słynnego przeboju Janusza Laskowskiego. Zgłosiło się 21 pięknych dziewcząt. O tym, która najbardziej zasługuje na tytuł "Beaty z Albatrosa", zdecydowali Czytelnicy, wysyłając sms-y i głosując w internecie na stronie www.wspolczesna.pl i na Face-booku. W sumie dostaliśmy ponad 16 tys. głosów!

Współczesną "Beatą z Albatrosa" została 22-letnia Barbara Bujnowska z miejscowości Zabiele. Basia ma licencjat z filologii białoruskiej z jęz. angielskim na Uniwersytecie w Białymstoku, a jesienią zaczyna studia na kryminologii na tej samej uczelni. Uprawia crossfit i fitness sylwetkowy.
- Bardzo się cieszę z wygranej, przeżyłam fajną przygodę, być może otworzy mi to drzwi do modelingu - mówi nasza laureatka.

Dziś, podczas gali finałowej Basia uroczyście otrzyma tytuł i nagrody. Nagrodzimy też inne uczestniczki naszej zabawy.
Niewykluczone, że Basia stanie się muzą artysty, który wyrzeźbi pomnik słynnej Beaty z Albatrosa w Augustowie

Czytaj e-wydanie »

Wideo

Dodaj ogłoszenie