Awans Wigier Suwałki

(mark)
W. Drażba
Piłkarze Wigier Suwałki pokonali Znicz Pruszków 1:0 (0:0) i zagrają w I rundzie Pucharu Polski.

Na stadionie przy ul. Zarzecze w Suwałkach ton grze nadali piłkarze Wigier, którzy już po pierwszej połowie powinni prowadzić różnicą kilku bramek. Niestety, piłka nie chciała wpaść do siatki Znicza. W 23. minucie futbolówka po uderzeniu Kamila Lauryna trafiła w słupek, wcześniejszy strzał z woleja Adriana Karankiewicza obronił bramkarz z Pruszkowa PawełPazdan, tak jak uderzenie Dawida Makaradze w 40 minucie.
Wigry osiągnęły swój cel dopiero w 70. minucie, gdy Karankiewicz posłał piłkę z rzutu wolnego obok muru, a zaskoczonemu bramkarzowi Znicza pozostało tylko odprowadzić wzrokiem piłkę do swojej siatki.

Wigry Suwałki - Znicz Pruszków 1:0 (0:0). Bramka: 1:0 - Adrian Karankiewicz 70.
Wigry: Karol Salik - Kamil Lauryn, Kamil Wenger, Adrian Karankiewicz, Bartosz Widejko, Adam Pomian (61. Mateusz Romachów), Aleksandar Atanacković, Karol Drągowski (46 Artur Bogusz), Marcin Tarnowski, Dawid Makaradze (85. Przemysław Makarewicz), Tomasz Tuttas.
Czerwona kartka: Arkadiusz Jędrych (Znicz, 86 min.).