Badminton. Złoto i brąz Mateusza Szwejkowskiego w MP Służb Mundurowych

Mateusz Szwejkowski - reprezentanta 14 Pułku Przeciwpancernego w Suwałkach dwukrotnie stanął na podium IX Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Badmintonie w Zagnańsku.
Dwa medale wywalczył Mateusz Szwejkowski w IX Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Badmintonie w Zagnańsku

Złoty medal i mistrzowski tytuł Mateusz Szwejkowski wywalczył w grze podwójnej (kat. 35) wspólnie z Michałem Stebnickim — (Straż Pożarna Kielce).

Drugi medal, tym razem brązowy zdobył w grze pojedynczej.

W turnieju wzięło udział 88 zawodniczek i zawodników reprezentujących policję, państwową straż pożarną, wojsko polskie, służbę więzienną, straż graniczną, którzy rywalizowali w kategoriach wiekowych gry pojedynczej (I kat. do 35 lat; II kat. 36 – 45 lat; III kat. powyżej 45 lat) oraz gry podwójnej i mieszanej (I kat. do 40 lat; II kat. powyżej 40 lat).