jcz, x-news, ezio
Barcelona - Atletico ONLINE. TRANSMISJA MECZU 07.02.2017 ZA DARMO STREAM LIVE [WIDEO] East News
Mecz FC Barcelona - Atletico Madryt już we wtorek. Początek meczu o godzinie 21. Komu uda się awansować do finału Pucharu Króla.

Barcelona - Atletico ONLINE. TRANSMISJA MECZU 07.02.2017 ZA DARMO STREAM LIVE [YOUTUBE] W przeciwieństwie do Realu Madryt Barcelona pozostaje w grze o potrójną koronę. Od finału Pucharu Króla dzieli ją 90 minut (o ile Atletico nie wygra 2:1). W pierwszym półfinałowym meczu zagrała dobrze przed przerwą i słabo po niej. Gole Luisa Suareza i Leo Messiego sprawiły, że jest w lepszej sytuacji przed rewanżem od Atletico.

Simeone i jego podopieczni udowodnili jednak niejednokrotnie, że potrafią wychodzić z największych opałów. Natchnieniem jest dla nich wygrany ćwierćfinał Ligi Mistrzów z Barceloną w zeszłej edycji (1:2, 2:0). - Spodziewam się najlepszej Barcelony – mówi szczerze Simeone. I dodaje podgrzewając atmosferę: - Awansujemy do finału, jeśli będziemy zjednoczeni.

W środę (8 lutego) poznamy rywala Barcelony bądź Atletico w finale Pucharu Króla. Na razie trudno przewidzieć czy będzie to Celta Vigo, czy jednak Deportivo Alaves. Pierwsze spotkanie zakończyło się bowiem bezbramkowym remisem.

Nie zagrają:

Barcelona: Digne, Neymar, Rafinha
Atletico: Oblak, Tiago, Gimenez, Fernandez, Gabi

Pierwszy taki transfer od 22 lat? Barcelona chce podebrać Realowi Isco, źródło: Press Focus/x-news

Przypuszczalne składy:

Przypuszczalny skład Barcelony: Cillessen – Sergi Roberto, Pique, Mascherano, Alba – Gomes, Busquets, Rakitić (D. Suarez?)– Messi, L. Suarez, A. Turan.
Przypuszczalny skład Atletico: Moya – Juanfran, Savić, Godin, F. Luis – Correa, Thomas, Saul, Koke – Carrasco, Griezmann.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Atletico – Barcelona 1:2 (Puchar Króla, 01.02.2017)
Barcelona – Atletico 1:1 (liga hiszpańska, 21.09.2016)
Atletico – Barcelona 2:0 (Liga Mistrzów, 13.04.2016)
Barcelona – Atletico 2:1 (Liga Mistrzów, 05.04.2016)

Barcelona - Atletico ONLINE. TRANSMISJA MECZU 07.02.2017 ZA DARMO STREAM LIVE Transmisję na żywo meczu FC Barcelona - Atletico Madryt przeprowadzi stacja Canal+ Sport (w wersji mobilnej mecz dostępny na platformie Canal+ Sport Online). Wprowadzenie od 20:55, pierwszy gwizdek sędziego pięć minut później. Komentują Piotr Laboga i Leszek Orłowski. Relacja LIVE w GOL24.pl.