BARCELONA CHELSEA (2-2) 24.04 bramki skrót meczu

KaWu
Zobacz, jak grała Barcelona.

Niezwykle emocjonujący mecz i dramat setek tysięcy kibiców Barcelony na całym świecie. Słynna Barca odpadła w półfinale Ligi Mistrzów z Chelsea Londyn. Bramka Torresa w doliczonym czasie gry nie dała złudzeń.

Rewanż na Camp Nou, podobnie jak pierwsze spotkanie, rozpoczął się od zdecydowanych ataków Barcelony. Pierwsza bramka padła jednak dopiero w 35 minucie. Jej autorem był S. Busquets. Na 2-0 podwyższył w 44 minucie Iniesta.

Chelsea zaczęła odrabiać straty jeszcze przed przerwą. Zarówno pierwsza jak i druga bramka padły w doliczonym czasie gry.

Mimo świetnej dyspozycji i ofensywnej gry, Barca odpadła z Ligi Mistrzów. Chelsea jest pierwszym finalistą.

Dzisiaj poznamy drugiego. Po pierwszym meczu nieco bliżej jest Bayer Monachium.

Barcelona - Chelsea Londyn 2:2 (2:1)

Bramki: dla Barcelony - Sergio Busquets (35), Andres Iniesta (44); dla Chelsea - Ramires (45+1), Fernando Torres (90+2).

Czerwona kartka: John Terry (Chelsea, 37). Sędzia: Cuneyt Cakir (Turcja).

Pierwszy mecz - 1:0 dla Chelsea, awans - Chelsea.

Barcelona: Victor Valdes - Javier Mascherano, Gerard Pique (26-Daniel Alves), Carles Puyol - Xavi, Sergio Busquets, Andres Iniesta, Cesc Fabregas (74-Seydou Keita), Alexis Sanchez - Lionel Messi, Isaac Cuenca (68-Tello) .

Chelsea: Petr Cech - Branislav Ivanovic, John Terry, Gary Cahill (12-Jose Bosingwa), Ashley Cole - Frank Lampard, John Obi Mikel, Raul Meireles - Ramires,

Didier Drogba (80-Fernando Torres), Juan Mata (58-Salomon Kalou)