KaWu
REAL BARCELONA 25.01 bramki skrót meczu
REAL BARCELONA 25.01 bramki skrót meczu Kadr z YouTube
Zobacz mecz. Real o krok od awansu.

El Clasico nie zawiódł. Jak zawsze dostarczył niezapomnianej dawki emocji nie tylko kibicom w Hiszpanii. Po pierwszym spotkaniu, gdzie Real na swoim boisku przegrał z Barceloną 2-1, wczorajsze spotkanie wydawało się jedynie formalnością.

O swoim awansie w 100% przekonani byli kibice z Katalonii, tym bardziej, że do przerwy prowadzili już 2-0 (3-1 w dwumeczu + bramka na wyjeździe).

Sytuacja zmieniła się, jak w kalejdoskopie, po przerwie. Real szarpał, walczył, ostrzeliwał bramkę Pinto. Do celu trafił w 68 minucie Ronaldo, później ta sztuka udała się Benzemie w 72 min. i tutaj real wrócił do gry. Wystarczyło jeszcze jedno trafienie, by z awansu do półfinału cieszyli się Królewscy, a nie Katalończycy.

Zabrakło jednak czasu.

W półfinale Barcelona zmierzy się ze zwycięzcą meczu Levante - Valencia. W drugim meczu spotkają się Athletic Bilbao i trzecioligowe Mirandés.