agada, aip
Bayern - Real 1:2 bramki youtube. Zobacz skrót meczu i wszystkie gole. Mecz był emocjonujący! [BRAMKI YOUTUBE 25.04.2018] East News
Mecz Bayern - Real za nami! Co to były za emocje! Środowy mecz Ligi Mistrzów wygrał Real 1:2. Zobacz wszystkie gole, bramki, skrót meczu. Jak poradził sobie Lewandowski?

Piłkarze Realu Madryt przegrywali od 28. minuty po golu Kimmicha, ale potrafili odrobić straty i wywieźć z Monachium dobry wynik.

Bayern - Real stream za darmo: 25.-04.2018. Gdzie oglądać mecz na żywo w TV? Zobacz transmisję w internecie [STREAM ONLINE, WIDEO]

Kluczowe znaczenie dla pierwszego spotkania miała pomyłka Rafinhi, który w drugiej połowie fatalnie pomylił się przy piłce, zawodnicy "Królewskich" poszli z kontrą zakończoną przez Asensio golem.

W cieniu zawodników były dziś największe gwiazdy - Cristiano Ronaldo i Robert Lewandowski. Ten pierwszy przez większość czasu ustawiony był na pozycji środkowego napastnka i nie dochodził do strzałów, natomiast Polak zmarnował pod koniec spotkania doskonałą sytuację.

Ostatnim mocnym akcentem spotkania w Monachium była okazja Roberta Lewandowskiego w 88. minucie. Reprezentant Polski próbował wówczas podcinką pokonać golkipera Królewskich, jednak futbolówka finalnie przeleciała obok bramki. Tym samym to Real jest w lepszej sytuacji przed rewanżowym spotkaniem, które zostanie rozegrane 1 maja w Madrycie.

Bayern Monachium - Real Madryt online stream. Transmisja za darmo w internecie. Gdzie oglądać mecz Bayern - Real?