Belgia - Anglia 2:0 BRAMKI YOUTUBE. Skrót meczu wszystkie gole 14.07.2018

dd
Belgia wygrała z Anglią i została trzecią drużyną świata. Zobacz skrót meczu youtube

Belgia była faworytem spotkania, ale na pewno nikt nie spodziewał się, że piłkarze tej reprezentacji tak szybko strzelą gola. Stało się to już w 4 minucie spotkania.

Po dalekim wybiciu piłkę na 30. metrze dostał Romelu Lukaku. Prostopadłym podaniem "uruchomił" na lewym skrzydle Nacera Chadliego, który zagrał na dalszy słupek do wbiegającego Thomasa Meuniera, a ten - bez przyjęcia - pokonał Jordana Pickforda!

Mecz wciąż był ciekawy. Obie drużyny atakowały, ale wynik nie zmienił się do końca pierwszej połowy. Boisko musiał opuścić kontuzjowany Nacer Chadli.

W drugiej połowie Anglicy wciąż atakowali. W 71 minucie już widzieli piłkę w siatce, ale Toby Alderweireld na wślizgu wybił piłkę tuż sprzed linii bramkowej.

W 82. minucie po udanej kontrze gola nr 2 strzelił Eddie Hazard. Belgia wygrywa z Anglią 2:0 Mecz na stadionie w Sankt Petersburgu oglądało 64 406 widzów.