W sobotę będzie można bawić się przy ulubionych przebojach słuchaczy Radia Jard podczas Potańcówki z Radiem Jard. Impreza rozpocznie się o godz. 20, oczywiście w Kręgu. Tanecznym krokiem weekend zamkną nieco starsze nastolatki. Wieczorek taneczny skierowany specjalnie do nich rozpocznie się w niedzielę o godz. 16. Do zabawy przygrywa zespół muzyczny. Świetna zabawa gwarantowana!
Dodatkowo w niedzielę, 2 listopada, na wszystkich odwiedzających Krąg i podbiałostocką wieś Kiermusy czekają ciekawe atrakcje. Odbędą się dwie imprezy targowe. Jedna to Jarmark Cudów połączony z festiwalem sałatek na placu przed Klubem Rozrywki Krąg, Druga to Jarmark z Żubrem w Kiermusach. Obie imprezy rozpoczynają się o godz. 10.
Podczas jarmarku w Kiermusach przygrywać będzie Kapela Jankiela. Wystawcy zaprezentują rękodzieło ludowe, rzemiosło, rzeźbiarstwo, kolekcjonerstwo. Nie zabraknie też wyrobów kuchni regionalnej. Wstęp na obie imprezy jest bezpłatny.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na Twitterze!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?