Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Białystok. Podlaski Urząd Celno-Skarbowy ma atrakcyjne auto do sprzedania

ma
Podlaski Urząd Skarbowy ogłosił licytację na samochód. Zobaczcie jakie auto jest do kupienia oraz jego cenę.

11 stycznia 2022 r. o godz. 11.00 na parkingu firmy P.P.U.H. „HALS” w Kolonia Koplany 35, gm. Juchnowiec Kościelny odbędzie się pierwsza licytacja auta SUZUKI GRAND VITARA 2.0 L, rok. prod. 2005.

  • wartość szacunkowa - 16.000 zł brutto
  • cena wywołania (75% wartości szacunkowej) - 12.000 zł
  • wadium (10% wartości szacunkowej) - 1.600 zł

Podlaski Urząd Skarbowy sprzedaje auto

Sprzedaż nie może nastąpić za cenę niższą od ceny wywołania. Warunkiem udziału w licytacji jest wniesienie wadium w wysokości 10 % wartości szacunkowej, które należy wpłacić na rachunek organu egzekucyjnego NBP O/O 69101010490071391391200000 z dopiskiem „Wadium – licytacja samochodu Suzuki” lub w gotówce. Wadium uznaje się za złożone, jeżeli wpłata wadium zostanie uznana na rachunku organu egzekucyjnego najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, w którym ma odbyć się licytacja. Wadium
w gotówce przyjmowane będzie w dniu licytacji o godz. 10:00 osobie prowadzącej licytację. Wadium oferty przyjętej zalicza się na poczet ceny zakupu.

Zdjęcia oferowanego auta można zobaczyć w galerii:

Nabywca niezwłocznie po udzieleniu mu przybicia płaci cenę nabycia w całości albo w części równej co najmniej cenie wywołania – gotówką. Jeżeli nabywca zapłaci część ceny nabycia równej co najmniej cenie wywołania, zapłaty reszty ceny dokonuje na rachunek organu egzekucyjnego, nie później niż w dniu następnym po dniu licytacji. W przypadku niezapłacenia ceny nabycia w terminie, nabywca traci prawo wynikłe z przybicia i do zwrotu wadium i kwoty zapłaconej w czasie licytacji oraz nie może
uczestniczyć w licytacji tej samej ruchomości. W przypadku niezapłacenia co najmniej ceny wywołania licytację tej samej ruchomości niezwłocznie wznawia się, rozpoczynając ją od ceny wywołania.

Auto na sprzedaż z Podlaskiego Urzędu Skarbowego

Ww. ruchomość można oglądać w dniu 10 stycznia 2022 r. w godz. 12.30-14.00 na parkingu P.P.U.H. „Hals” w Kolonia Koplany 35, gm. Juchnowiec Kościelny.

Jeżeli licytacja nie dojdzie do skutku w pierwszym terminie, ruchomość będzie sprzedawana w tym samym miejscu w dniu 12 stycznia 2022 r. o godz. 11.00 podczas drugiej licytacji, przy zachowaniu tych samych warunków. Cena wywołania w drugim terminie licytacji wynosi 50% wartości szacunkowej.

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 697091145 i 85 8784180.

Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego w Białymstoku zastrzega sobie prawo odwołani licytacji bez podania przyczyny oraz informuje, że nie odpowiada za stan techniczny i wady ukryte sprzedawanej ruchomości.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Otwarcie sezonu motocyklowego na Jasnej Górze

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Białystok. Podlaski Urząd Celno-Skarbowy ma atrakcyjne auto do sprzedania - Kurier Poranny

Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna