Białystok. Pożar samochodu na Nowym Mieście. Akcja gaśnicza...

  Białystok. Pożar samochodu na Nowym Mieście. Akcja gaśnicza Straży Pożarnej [ZDJĘCIA]

  ted

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  W sobotę wieczorem na Nowym Mieście spłonął Lanos
  1/11

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Damian

  Na białostockim osiedlu Nowe Miasto spłonął samochód. Strażacy otrzymali wezwanie w sobotę o godz. 16.57. Daewoo Lanos wyposażony był w instalację LPG, na szczęście zbiornik był pusty.
  Strażacy dostali zgłoszenie w sobotę o godz. 16.57 o płonącym samochodzie przy ul. Zachodniej 2 na Nowym Mieście. Na miejsce został wysłany jeden sześcioosobowy zastęp.
  Zobacz galerię
  Strażacy zastali płonące auto marki Daewoo Lanos. Jak się okazało, prowadząca auto kobieta zauważyła podczas jazdy dym wydobywający się z maski, skręciła na parking przy Zachodniej i próbowała samodzielnie ugasić ogień gaśnicą samochodową.

  Białystok. Pożar na parkingu Hotelu Gołębiewski. Strażacy szukali źródła ognia przez kłęby czarnego dymu (zdjęcia, wideo)

  Szybko jednak okazało się, że potrzebna jest pomoc strażaków. Ci po przybyciu na miejsce musieli skoncentrować się, by pożar nie zagrażał stojącym w pobliżu autom. W jednym z nich - seacie - nie obyło się bez popękanych szyb i lakieru.

  Białystok. Tragiczny pożar na Armii Krajowej. Nie żyje mężczyzna

  Lanos spłonął doszczętnie. Jak się okazało, samochód wyposażony był w instalację LPG, jednak na szczęście bez zawartości. Straty oszacowano na pięć tysięcy zł. Nikomu nic się nie stało.

  Czytaj treści premium w Gazecie Współczesnej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  PRZEPISY

  PORADY

  RAPORTY