Białystok. Tragiczny wypadek na Białostoczku. Mężczyzna zginął na torach kolejowych

(jls)
Śmiertelne potrącenie na torach kolejowych w rejonie osiedla Białostoczek
Śmiertelne potrącenie na torach kolejowych w rejonie osiedla Białostoczek Wojciech Wojtkielewicz
Tragedia na osiedlu Białostoczek. W poniedziałek (27.09) rano doszło tam do śmiertelnego potrącenia mężczyzny na torach kolejowych.

W poniedziałek, około godz. 7.25, podlascy policjanci otrzymali zgłoszenie o śmiertelnym potrąceniu na torach kolejowych w Białymstoku.

- Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności i szczegółowy przebieg zdarzenia - mówi Katarzyna Zarzecka, oficer prasowy KMP w Białymstoku.

Do zdarzenia doszło w rejonie osiedla Białostoczek.

ZOBACZ TEŻ:

Wypadki drogowe - pierwsza pomoc

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Białystok. Tragiczny wypadek na Białostoczku. Mężczyzna zginął na torach kolejowych - Kurier Poranny

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Fajne zdjęcia! Wiele mówią o stanie umysłu tzw. fotoreportera i tzw. redaktorów.
G
Gość
wypadek to jest jeśli nikt nie zamierza go spowodować a tutaj pewnie było celowe targnięcie sie na swoje życie
a
andriu
A nie mozna takiej linni np z Dziesięcin na Zielone Wzgórza ,-Nowe Miasto . Czy z Dziesięcin na Pieczurki.
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie