Bodyguard Zawodowiec PL zobacz ZA DARMO w internecie PREMIERA CDA ZALUKAJ [WIDEO]

aip,r
Bodyguard Zawodowiec PL zobacz ZA DARMO w internecie PREMIERA [WIDEO]
Bodyguard Zawodowiec PL zobacz ZA DARMO w internecie PREMIERA [WIDEO] Kadr ze zwiastuna
Plejada gwiazd w najnowszym filmie akcji Bodyguard Zawodowiec. Zobacz za darmo w internecie.

Wszyscy, z którymi miał kiedykolwiek styczność legendarny zabójca na zlecenie Darius Kincaid, teraz chcą jego śmierci. Interpol natomiast musi go ochronić, bo wszedł w układ ze schwytanym właśnie Kincaidem - jeśli będzie on głównym świadkiem w procesie przeciwko krwawemu białoruskiemu tyranowi Vladislavowi Dukhovichowi, międzynarodowe organy ściągania uwolnią żonę Kincaida, Sonię.

Bodyguard Zawodowiec PL zobacz ZA DARMO w internecie PREMIERA [WIDEO]

Problem w tym, że Interpol ma tylko 24 godziny na dostarczenie Kincaida z północnej Anglii do Hagi, a wszyscy zdają sobie sprawę, że na drodze do Holandii pojawią się ludzie, których celem jest unicestwienie transportowanego świadka.

I dzieje się. Agentka Interpolu Amelia Roussel wjeżdża z konwojem więziennym wiozącym Dariusa Kincaida prosto w zasadzkę. Nie zamierza jednak się poddawać. Kontaktuje się z jedynym człowiekiem na świecie, który - jak sądzi - będzie w stanie uchronić Kincaida od szybkiego zgonu. To jej były chłopak, dziś zgorzkniały i wypalony, ale swego czasu niezawodny ochroniarz Michael Bryce.

Początkowo panowie pałają do siebie wręcz nienawiścią, ale im więcej przeszkód muszą pokonać na swojej wspólnej drodze, tym bardziej ich wzajemne relacje się zmieniają.

W rolach głównych: Samuel L. Jackson, Ryan Reynolds, Salma Hayek, Gary Oldman.

Uwaga! Tego filmu nie obejrzysz w internecie.

TM - Do zobaczenia - odcinek 24 - top5 seriali Netfliksa

Dodaj ogłoszenie