dd
BRAZYLIA - SZWAJCARIA 1:1 BRAMKI YOUTUBE. Skrót meczu 17.06.2018, zobacz wszystkie bramki youtube OLI SCARFF, AFP/EAST NEWS
Mecz Brazylia - Szwajcaria zakończył się wynikiem 1:1. Zobacz wszystkie bramki na youtube.

Mecz Brazylia - Szwajcaria był bardzo ciekawy. Szwajcaria wbrew pozorom okazała się godnym przeciwnikiem dla Brazylijczyków. Juz na początku pozwoliła sobie na mniej lub bardziej zgrabne ataki na bramkę.

Przewaga Brazylijczyków nie podlegała jednak dyskusji. W 21 minucie Zuber wybił dośrodkowanie głową, a piłka trafiła pod nogi Coutinho. Ten trafił do siatki, choć piłka uderzyła w słupek.

BRAZYLIA - SZWAJCARIA 1:1 BRAMKI YOUTUBE 17.06.2018 SKRÓT MECZU, WYNIK, WSZYSTKIE GOLE CDA TWITTER ZALUKAJ

W drugiej połowie po dobrze rozegranym rzucie rożnym piłkę do siatki wpakował Zuber. OD 50 minuty Szwajcaria remisowała z wielką Brazylią.

Brazylijczycy wciąż atakowali, ale nie byli w stanie zdobyć kolejnego gola. Chwilami mecz stawał się nieciekawy