Bruk-Bet Nieciecza - Jagiellonia Białystok 2:1. Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Jagiellonii Piotr Nowak nie może być zadowolony z wyniku meczu w Niecieczy. jagiellonia.pl
Oto, co po meczu PKO Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Jagiellonia Białystok, wygranym przez gospodarzy 2:1, mieli do powiedzenia trenerzy obu zespołów - Radoslav Latal i Piotr Nowak.

RADOSLAV LATAL (Bruk-Bet): Zwycięstwo nie było łatwe. W pierwszej połowie mieliśmy dwie okazje, po których mogliśmy zdobyć bramki, ale Jagiellonia także. Strzelony karny bardzo nam pomógł. Po zmianie stron graliśmy dobrze do momentu zdobycia drugiej bramki, ale później Jagiellonia zmieniła skład, ustawienie i mieliśmy problemy. Chciałbym podziękować zawodnikom za walkę, lecz musimy grać jeszcze lepiej.

PIOTR NOWAK (Jagiellonia): W pierwszej połowie z naszej strony były niezłe fragmenty gry. Mieliśmy dwie czy trzy sytuacje i być może powinny paść bramki, być może nie. W drugiej połowie po zmianach złapaliśmy ten rytm, który mieliśmy na obozie. Bez znaczenia, czy te karne były słusznie gwizdnięte, czy nie, z tych sytuacji, które mieliśmy, powinniśmy strzelić gole i przynajmniej ten mecz zremisować. Jest to jednak młody zespół, który potrzebuje dojrzałości w pewnych sytuacjach i dokładności, bo wszystko inne przez 35-40 minut pracowało na wysokich obrotach. Oczekuję jednak, że będzie to nie 40 minut, a 90.