Budżet obywatelski 2019 zwycięskie projekty. Magistrast...

  Budżet obywatelski 2019 zwycięskie projekty. Magistrast ogłosił wyniki. 27 projektów białostoczan do realizacji.

  (mg)

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Przedstawiciele magistratu ogłosili w piątek listę zwycięskich projektów w ramach budżetu obywatelskiego
  1/5
  przejdź do galerii

  Przedstawiciele magistratu ogłosili w piątek listę zwycięskich projektów w ramach budżetu obywatelskiego ©Wojciech Wojtkielewicz

  Ambulans, mostek nad rowem w Zwierzyńcu, czy parking przy transportowej. Znamy już wyniki głosowania na projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego 2019. Do realizacji trafi w sumie 27 pomysłów spośród 93 zakwalifikowanych do głosowania. W głosowaniu wzięły udział 43 584 osoby.
  Chcę podziękować wszystkim mieszkańcom zarówno projektodawcom jak i osobom, które wzięły udział w głosowaniu w ramach tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego. W sumie wypełniono 43 584 karty do głosowania. Drogą elektroniczną - 13 879, w formie papierowej 29 705 - wymienia zastępca prezydenta Białegostoku Przemysław Tuchliński.

  W ramach Budżetu Obywatelskiego 2019 białostoczanie rekomendowali do realizacji 27 projektów. Wśród nich jest 8 projektów ogólnomiejskich, 10 osiedlowych, 8 oświatowych i jeden – zielonego budżetu.

  Na Budżet Obywatelski 2019 zostało przeznaczone 10 milionów złotych. Łączny szacunkowy koszt projektów rekomendowanych do realizacji głosami mieszkańców wynosi 9 995 429 zł.

  Na następnej stronie sprawdzisz zwycięski projekty:
  1 »

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo