Wojciech Konończuk
Starszy zespół Jagiellonii jest na półmetku rundy na podium CLJ U-17
Starszy zespół Jagiellonii jest na półmetku rundy na podium CLJ U-17 Wojciech Wojtkielewicz
Ze zmiennym szczęściem grały drużyny Jagiellonii Białystok w przedświątecznej kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-17. Młodszy zespół wygrał w Olsztynie ze Stomilem 2:0, a starszy przegrał w Warszawie z Polonią 1:5.

Drużyna Akademii Piłkarskiej Jagiellonii, prowadzona przez Przemysława Papiernika, jechała do mającego zerowy dorobek punktowy Stomilu w roli faworyta i sprostała zadaniu, a gole w Olsztynie były dziełem Eryka Kozłowskiego i Szymona Stypułkowskiego.

Starszy zespół Jagi bardzo źle rozpoczął mecz z Polonią, bo już po siedmiu minutach przegrywał 0:2 i nie potrafił odwrócić losów spotkania. Honorowe trafienie dla ekipy trenera Tomasza Bernatowicza zaliczył Jakub Demiańczuk. Dla Żółto-Czerwonych było to przerwanie passy pięciu meczów bez porażki.

Runda CLJ U-17 osiągnęła półmetek. Do rozegrania został jeszcze zaległy mecz Polonii z AP AP Jagiellonią. Dojdzie do niego 20 kwietnia w Warszawie.

WYNIKI 7. KOLEJKI
MKS Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 5:1 (4:1).
Bramki: 1:0 - Sankiewicz (2), 2:0 - Sankiewicz (7), 2:1 - Demiańczyk (27), 3:1 - Ziółkowski (39), 4:1 - Kosmalski (45), 5:1 - Łącki (75).

Stomil Olsztyn - AP Jagiellonia Białystok 0:2 (0:1). Bramki: 0:1 - Kozłowski (25), 0:2 - Stypułkowski (78).

Widzew Łódź - Escola Varsovia Warszawa 1:2, Legia Warszawa - ŁKS Łódź 4:0.