Wisła Sandomierz rozgromiła MKS Biłgoraj

Paweł Kotwica
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Wisła Sandomierz wygrała z MKS Biłgoraj.

Wisła Sandomierz - MKS Biłgoraj 36:16 (13:10)

Wisła: Skowron, Karasiński, Kuchnicki - Werstler 10, Hubka 6, Kubisztal 6, Kutek 5, Dusek 3, Komorowski 2, Szklarski 2, Bakalarz 1, Anwajler 1, Kuraś, Statuch, Guz, Teterycz.
W 10 minucie goście prowadzili 4:3 i nic nie zapowiadało ich klęski. Przy zejściu na przerwę przewaga Wisły również nie była powalająca. W drugiej połowie gospodarze poprawili obronę i od razu były tego efekty. W 36 minucie „wiślacy” wygrywali 17:10, a w 41 już 22:11. Goście miękli z akcji na akcję i w efekcie w drugiej części zdobyli tylko sześć bramek.