Chorwacja - Argentyna 3:0 Wszystkie bramki Youtube, Twitter 21.06.2018 Skrót meczu online [Wideo]

mck
Chorwacja - Argentyna 3:0 Wszystkie bramki Youtube 21.06.2018 Skrót meczu, gole online [Wideo] Archiwum
MŚ 2018: Argentyna - Chorwacja 3:0. Zobacz wszystkie bramki meczu grupy D online na Youtube. Argentyna sensacyjnie przegrywa z Chorwacją 3:0 i jest w trudnej sytuacji na mundialu w Rosji.

Sensacja na mundialu w Rosji! Chorwacja 2:0 wygrała z reprezentacją Argentyny! Nie pomogli Leo Messi, Higuain czy Dybala. Bałkański zespół okazał się lepszy.

Argentyna - Chorwacja online stream 21.06.2018 Transmisja TV na żywo za darmo [WYNIK, RELACJA LIVE]

W pierwszej połowie oglądaliśmy bardzo wyrównane spotkanie. Oba zespoły walczyły, choć nie wywiązało się z tej walki wiele sytuacji bramkowych. W 30. minucie niesamowity błąd popełnił Lovren, jednak nieporozumienia z Subasiciem nie wykorzystał Perez. Z kolei 15 minut później kapitalnym podaniem popisał się Modrić, ale Ante Rebić najpierw źle przyjął piłkę i stracił szansę na
sytuację sam na sam, a następnie strzelał zza pola karnego wysoko nad bramką, gdy do gry pokazywali się koledzy.

Argentyna - Chorwacja online. Transmisja TV na żywo [Stream online, relacja live, mecz na żywo, wynik]

Chorwacja - Argentyna 3:0 Wszystkie bramki Youtube. Zobacz skrót meczu i gole 21.06.2018

Obraz gry nieco uległ zmianie w drugiej części meczu. Agresywniej zaczęła Argentyna, nie mogła jednak przebić się przez chorwacką defensywę. W 53. minucie wynik się w końcu otworzył, gdy po kardynalnym błędzie bramkarza Argentyńczyków padła bramka: atakowany przez napastnika Caballero chciał przelobować Rebicia, ale zagrał za słabo i oddał piłkę rywalowi, który pięknym wolejem pokonał bramkarza.

Argentyna - Chorwacja 3:0 - gol na 1:0

Argentyna - Chorwacja 3:0 - gol na 2:0

Argentyna - Chorwacja 3:0 - gol na 3:0

To nie był koniec festiwalu Chorwatów. W 81. minucie gola strzałem z dystansu zdobił Modrić, natomiast w doliczonym czasie gry chorwaccy napastnicy rozmontowali obronę Argentyny i podwyższyli na 3:0.

Chorwacja - Argentyna 3:0. Wszystkie bramki, skrót meczu, gole na Youtube

Argentyna po przegranej z Chorwacją jest w bardzo niepewnej sytuacji, jeżeli chodzi o wyjście z grupy. Musi wygrać z Nigerią i liczyć na porażkę Islandii w jutrzejszym meczu z Nigerią. Chorwacja natomiast, bez względu na wynik spotkania z Islandią, już awansowała do kolejnego etapu rozgrywek.