Chyłka - Zaginięcie: Gdzie oglądać nowy serial? Kiedy...

  Chyłka - Zaginięcie: Gdzie oglądać nowy serial? Kiedy premiera online? Zobaczcie zwiastun Chyłka - Zaginięcie (zdjęcia, wideo)

  PG

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Serial "Chyłka - Zaginięcie" to siedmioodcinkowa ekranizacja jednej z książek Remigiusza Mroza.
  1/53
  przejdź do galerii

  Serial "Chyłka - Zaginięcie" to siedmioodcinkowa ekranizacja jednej z książek Remigiusza Mroza. ©TVN

  Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Katarzyna Warnke, Jacek Koman - to zaledwie ułamek plejady gwiazd, która pojawi się w serialu "Chyłka - Zaginięcie". Do sieci trafił zwiastun produkcji oraz zdjęcia z pierwszych trzech odcinków.
  Siedmioodcinkowy serial dla TVN wyreżyserował Łukasz Palkowski (twórca m.in. filmów takich jak „Bogowie” i „Najlepszy” oraz seriali „Belfer” czy „Diagnoza”. Główną bohaterką jest Joanna Chyłka (w tej roli Magdalena Cielecka), bezkompromisowa prawniczka, której towarzyszy nieśmiały aplikant Kordian Oryński (grany przez Filipa Pławiaka). Do prawniczki zgłasza się dawna znajoma z liceum, której zaginęło trzyletnie dziecko. Sprawa jest skomplikowana, bo policji nie udaje się znaleźć żadnych dowodów wskazujących na porwanie. Podejrzanymi w sprawie są rodzice.

  Zobacz galerię

  Chyłka - Zaginięcie. Znamy datę premiery serialu kręconego na Podlasiu (zdjęcia)

  Sceny do serialu były kręcone w województwie podlaskim, m.in. w Kolnie, Białymstoku, Suwałkach i Augustowie.  Zobacz też TVN kręci nowy serial "Chyłka" na Podlasiu. Wiemy, kogo zagra Katarzyna Warnke (zdjęcia)

  Kogo zobaczymy w serialu "Chyłka-Zaginięcie"?


  W obsadzie oprócz Magdaleny Cieleckiej i Filipa Pławiaka pojawia się m.in. Katarzyna Warnke, Jakub Gierszał, Piotr Żurawski, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski czy Mirosław Haniszewski.

  Czytaj też W Kolnie kręcili zdjęcia do serialu TVN - "Chyłka - Zaginięcie"

  Gdzie oglądać serial "Chyłka - Zaginięcie" online?


  Premiera serialu "Chyłka - Zaginięcie", nakręconego w oparciu o serię książek Remigiusza Mroza, odbędzie się 26 grudnia na platformie VOD Player.pl Pierwsze dwa odcinki będą dostępne za darmo. Co do dalszej dystrybucji informacje są niejasne. Pierwsze komunikaty mówiły o tym, że serial w całości będzie za darmo dostępny online. Z nieoficjalnych informacji wynika, że pozostałe pięć odcinków będzie dostępne po wykupieniu pakietów. Koszt, w zależności od długości wykupionego dostępu, waha się od 15 do 60 zł w ramach podstawowego pakietu. Pakiety Extra, w zależności od tego do jakich dodatkowych materiałów chce się mieć dostęp, wahają się od 20 do 100 zł.  Czytaj treści premium w Gazecie Współczesnej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.wspolczesna.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo