Czarek tańczy w TVN

  Czarek tańczy w TVN

  Iza Wysocka

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Ostrołęczanin Cezary Olszewski z aktorką Magdaleną Walach na zdjęciu prezentują się znakomicie. Miejmy nadzieję, że tak samo dobrze będą się prezentować

  Ostrołęczanin Cezary Olszewski z aktorką Magdaleną Walach na zdjęciu prezentują się znakomicie. Miejmy nadzieję, że tak samo dobrze będą się prezentować na parkiecie w programie „Taniec z gwiazdami”. ©fot. Artur Szczukiewicz - TVN/Zoom

  <b>Ostrołęka</b>. Cezary Olszewski, 26-letni tancerz z Ostrołęki, wystąpi w siódmej edycji najpopularniejszego programu TVN- "Taniec z gwiazdami"!
  Ostrołęczanin Cezary Olszewski z aktorką Magdaleną Walach na zdjęciu prezentują się znakomicie. Miejmy nadzieję, że tak samo dobrze będą się prezentować

  Ostrołęczanin Cezary Olszewski z aktorką Magdaleną Walach na zdjęciu prezentują się znakomicie. Miejmy nadzieję, że tak samo dobrze będą się prezentować na parkiecie w programie &#8222;Taniec z gwiazdami&#8221;. ©fot. Artur Szczukiewicz - TVN/Zoom

  Ostrołęczanin będzie partnerem aktorki Magdaleny Walach, znanej między innymi z serialu "Pensjonat pod różą". W pierwszym tańcu będziemy ich mogli zobaczyć już w najbliższą niedzielę.
  Obecnie Czarek jest instruktorem tańca w prestiżowej szkole Agustina Egurroli w Warszawie. Od trzeciej edycji "Tańca z gwiazdami" prowadził w tym programie konsultacje choreograficzne z zakresu stylu standardowego.
  Taniec łączy ze studiami ekonomicznymi w Wyższej Szkole Handlu i Prawa w Warszawie.
  Wcześniej uczył się w Technikum Elektromechanicznym w ostrołęckim Zespole Szkół Zawodowych nr 1 oraz w Szkole Podstawowej nr 7. To właśnie w podstawówce po raz pierwszy zetknął się z tańcem. Klasę o profilu tanecznym, do której uczęszczał, prowadzili Iwona Orlicka i Dariusz Dąbrowski.
  - Czarek zawsze wiedział, czego chce - wspomina jego pierwszy trener. - Kiedy był w czwartej klasie, popatrzył na zdjęcie Anety Reczek, jednej z najlepszych wtedy w Ostrołęce młodych tancerek, i stwierdził, że będzie z nią tańczył. I tak też się stało.
  Zapytaliśmy, czy nasz tancerz był w szkole pilnym uczniem.
  - Różnie to było - przyznał Dariusz Dąbrowski. - Szczególnie na treningach. Na turniejach mobilizował się i był znacznie lepszy. Zresztą Czarka na parkiecie było po prostu widać. Miał w sobie to coś. Nie można było mieć do niego żadnych zastrzeżeń, poza tym obijaniem się na treningach. Ale każdy ma czasem gorszy dzień.
  Wywiad z Cezarym Olszewskim w jutrzejszym wydaniu "Gazety Współczesnej".

  Czytaj treści premium w Gazecie Współczesnej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (3)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (3) forum.wspolczesna.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo