Czwartoligowa sobota. Derby Białegostoku dla hetmańskich

(mark)
W derbach Białegostoku Hetman pokonał Włókniarza 3:1

Derby Białegostoku pomiędzy drużynami Hetmana a Włókniarzem przebiegały pod dyktando drużyny gospodarzy. Jedynie w pierwszych 20 minutach drugiej połowy podopieczni trenera Artura Dakowicza zagrali ofensywnie. Ich ataki przyniosły rezultat w postaci wyrównania wyniku na 1:1. Później do głosu ponownie doszli hetmańscy, którzy zakończyli spotkanie zasłużonym zwycięstwem 3:1.

Hetman Białystok - Włókniarz Białystok 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 - Sienkiewicz 23, 1:1 - Zieniewicz 57, 2:1 - Sienkiewicz 73, 3:1 - Sienkiewicz 81.
Hetman: Topczewski - Maleszewski, Seweryn, Gliński, Marcinkowski, Żyliński, Sawicki (80 Rutkowski), Małaszewski (61 Płoński), Sienkiewicz, Willo (70 Wołyniec), Suchowolec.
Włókniarz: Bartoszuk - Łukasiuk, Czerniawski, Bochenek, Judzicki (72 Popławski), Lisowski, Jurowczyk (62 Draps), Zieniewicz, Jabłonka (46 Chrzanowski), Gąsowski (87 Romaniuk), Klej.

Piast Białystok - Promień Mońki 2:4 (2:2)
Bramki: 1:0 - Hawryluk 1, 1:1 - Ł. Grygo 19, 1:2 - Citko 22, 2:2 - Wojno 31, 2:3 - Ł. Grygo 63, 2:4 - Godlewski 83.
Piast: Hawryło (80 Pianka) - Ciwoniuk (85 Jakiel), Zalewski, Kateusz, Marczyk, Wojno, Cichoń (46 Stec), Zielonko, Niegawski (75 Radomski), Hawryluk, Zdzichowicz
Promień: Jabłoński - Koźlik, Ziemkiewicz, Purta, Młodzianowski, Zawadzki, Jaromiński, Ł. Grygo, Zalesko (70 Godlewski), Citko (84 Odyjewski), Ł. Studniarek (46 Połuszejko).

KS Michałowo - Sparta Szepietowo 0:0
Michałowo: Kucharczyk - D. Słoma, P, Słoma, Hajduczenia, Janczewski, Tchórznicki, Onacik, Konobrodzki (70 Borowski), Ibrachim, Chwytko, Karanowski.
Sparta: Suchodolski - Pasko, Wilczko, Król, Truszkowski, Zbyś (60 Jamiołkowski), Ptaszyński, Łuski, Piszczatowski, Biały (75 Mioduszewski), Kowalczyk (65 Chodorowski).

Magnat Juchnowiec Kościelny - Puszcza Hajnówka 2:3 (1:1).
Bramki: 1:0 - Czajkowski 1, 1:1 - Sienkiewicz 12 z karnego, 1:2 - Woroniecki 65, 1:3 - Pawluczuk 68, 2:3 - Tymiński 85.