Czwartoligowcy strzelali na potęgę: 8:0, 2:6, 1:5, 4:1 [zdjęcia]

jan, los, ma
Mecz IV ligi Warmia Grajewo - Wissa Szczuczyn
Mecz IV ligi Warmia Grajewo - Wissa Szczuczyn Jarosław Sarnacki
W derbach powiatu grajewskiego Warmia u siebie wygrała 3:2 z Wissą Szczuczyn. Dużo bramek w innych meczach IV ligi.

Pierwsza połowa meczu w Grajewie to dobra gra gości i gospodarzy, którzy nie wykorzystali wielu dogodnych sytuacji bramkowych. Jeden z kontrataków gości, zakończył się celnym strzałem Bartosza Zmierczaka, z 20 metrów. Odmłodzona ekipa Wissy dobrze radziła sobie także na początku drugiej połowy. Po jednym z nich bramkarz Warmii, Sobolewski, sfaulował w polu karnym Zmierczaka, a rzut karny na bramkę zamienia Grzegorz Makal. Dopiero wtedy nastąpiło przebudzenie gospodarzy. W ciągu 11. minut strzelili trzy bramki i zainkasowali cenne trzy punkty.

Podobnie jak Warmia komplet punktów po trzech kolejkach ma także KS Wasilków. Tym razem drużyna Tomasza Kulhawika wygrała 5:1 na wyjeździe z Magnatem Juchnowiec Kościelny.

Różnicą także czterech bramek wygrał także zespół KS Michałowo, który na wyjeździe pokonał 6:2 beniaminka MOSP Białystok. Natomiast Sparta Szepietowo rozbiła aż 8:0 u siebie Dęba Dąbrowa Białostocka.

W Bielsku Podlaskim Tur dosyć pewnie pokonał Biebrzę 3:0, chociaż długo miał kłopot ze sforsowaniem obrony gości. Dopiero w 33. minucie miejscowym pomógł obrońca z Goniądza Tomasz Kotlewski, który w narożniku pola karnego sfaulował szarżującego Patryka Stypułkowskiego. Jedenastkę na gola zamienił Krystian Kulikowski. Dziesięć minut później było już 2:0, po precyzyjnym uderzeniu z dystansu Patryka Niemczynowicza, którego znowu obsłużył Stypułkowski. Podobnie padł trzeci gol, gdy aktywny Stypułkowski poszedł na przebój, minął kilku rywali i dograł w polu karnym Niemczynowiczowi.jan, ma, los

Wyniki 3. kolejki

Sparta Augustów - Cresovia Siemiatycze 4:1 (1:0)
Bramki:
1:0 Sobolewski 33, 1:1 Barwiejuk 49, 2:1 Mickiewicz 55, 3:1 Zaniewski 73, 4:1 Krupiński 84.

Tur Bielsk Podlaski - Biebrza Goniądz 3:0 (2:0)
Bramki:
1:0 Kulikowski 34, 2:0 Niemczynowicz 43, 3:0 Niemczynowicz 56.

Magnat Juchnowiec Kościelny - KS Wasilków 1:5 (1:1)
Bramki:
1:0 Bogusz 7, 1:1 Śliwowski 41, 1:2 Poduch 56, 1:3 Pawłowski 64, 1:4 Pawłowski 75, 1:5 Śliwowski 85.

MOSP Białystok - KS Michałowo 2:6 (2:2)
Bramki
: 1:0 Wysocki 2 karny, 1:1 Skiepko 15, 2:1 Speichler 26, 2:2 Roszkowski 38, 2:3 Grabowski 58, 2:4 Kondracki 65, 2:5 Bogusz 72, 2:6 Stolik 85.

MKS Mielnik - Wigry II Suwałki 0:0

Promień Mońki - Hetman Białystok 3:1 (1:1)
Bramki:
1:0 Bondziul 28, 1:1 Prusinowski 55, 2:1 Bondziul 83, 3:1 Koliński 85.

Sparta 1951 Szepietowo - Dąb Dąbrowa Białostocka 8:0 (4:0)
Bramki:
1:0 Kowalczyk 18, 2:0 Niemira 25, 3:0 Lisowski 29, 4:0 Pasko 41, 5:0 Pasko 59, 6:0 Wojno 65, 7:0 Wojno 70, 8:0 Wiśniewski 84.

Warmia Grajewo - Wissa Szczuczyn 3:2 (0:1)
Bramki:
0:1 Zmierczak 12, 0:2 Makal 61, 1:2 Domurat 71, 2:2 Zarzecki 75, 3:2 Mikucki 82.