DANIA - POLSKA 4:0 BRAMKI YOUTUBE. ZOBACZ SKRÓT MECZU 01.09.2017 (WIDEO)

dd
DANIA - POLSKA 3:0 BRAMKI YOUTUBE. ZOBACZ SKRÓT MECZU 01.09.2017 (WIDEO)DANIA - POLSKA 3:0 BRAMKI YOUTUBE. ZOBACZ SKRÓT MECZU 01.09.2017 (WIDEO)
Reprezentacja Polski przegrała z reprezentacją Danii.

Niestety, Polacy w dość kiepskim stylu przegrali w piątek z Danią 4:0. Dwie bramki straciliśmy w pierwszej połowie, w drugiej kropkę nad i postawił Jorgensen, a potem Eriksen.

Duńczycy wg bukmacherów byli faworytami, ale nikt nie spodziewał się tak dotkliwej porażki.

W meczu grupy E eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji, reprezentacja Czarnogóry wygrała w Aktobe z Kazachstanem 3:0. Goście prowadzili do przerwy jedną bramką. W drugiej odsłonie podwyższyli prowadzenie i pewnie zwyciężyli. Była to czwarta wygrana Czarnogórców w tych eliminacjach. Ekipa Ljubišy Tumbakovicia ma na swoim koncie 13 punktów.

Mecz Dania - Polska 4:0. Zobacz bramki na youtube