Drugi, mniejszy Auchan (zdjęcia)

(wj)
Nowy sklep będzie odpowiedni do codziennych zakupów dla mieszkańców pobliskich osiedli, ale nie tylko
Nowy sklep będzie odpowiedni do codziennych zakupów dla mieszkańców pobliskich osiedli, ale nie tylko A. Zgiet
Białystok. Konkurencja jest spora, ale my się jej nie boimy - mówi dyrektor Auchan przy Hetmańskiej Justyna Babińska.
Drugi hipermarket Auchan (przy ul. Hetmanskiej) zostanie wkrótce otwarty w Bialymstoku

Auchan przed premierą

W nowym sklepie znalazło zatrudnienie ponad 400 pracowników. Jedna trzecia z nich przeszła ze sklepu na Produkcyjnej. Auchan przy Hetmańskiej jest mniejszy od swego starszego brata, ale jak twierdzi pani dyrektor nie stawia go to w gorszej pozycji:

- Nowy sklep będzie odpowiedni do codziennych zakupów dla mieszkańców pobliskich osiedli, ale nie tylko. Na wielkie zakupy z kolei białostoczanie wybiorą się zapewne do Auchan przy Produkcyjnej - stwierdziła Babińska.

Jednocześnie pani dyrektor zdementowała plotki o likwidacji pierwszego hipermarketu w Białymstoku: - Sklep przy Produkcyjnej radzi sobie dobrze i na pewno nie zostanie zamknięty.

W Auchan nie trzeba będzie płacić za ekologiczne reklamówki. Do użytku klientów będzie też 1550 miejsc parkingowych.

Na przełomie roku 2009/ 2010 planowana jest rozbudowa przylegającej do sklepu galerii handlowej.

Strefa Biznesu - Boże Ciało 2023. Gdzie i za ile wyjadą Polacy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
W dniu 21.11.2008 o 22:23, ~WWW.ZIELONI.REPUBLIKA.PL~ napisał:


MODERATOR KOCHAM CIEBIE ZA USUWANIE TYCH WKLEJANEK!!!!
G
Gabi
Przygotowania do otwarcia trwają tylko dlaczego brak jest dojścia do przystanku autobusowego przy myjni samochodowej na Al JP II. A tam część klientów będzie wysiadać i wsiadać. No i deptać trawę, łamać drzewka, krzewy jak komu wygodniej.
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie