Dwaj policjanci zginęli na miejscu. 6 rocznica potwornego wypadku

dd
Tragicznie zmarli policjanci CBŚ pochowani z honorami.

6 lat temu dwaj policjanci z Zarządu w Białymstoku Centralnego Biura Śledczego Policji wracając z realizacji zginęli w wypadku drogowym w okolicach Zambrowa.

Tir zderzył się z nieoznakowanym radiowozem Centralnego Biura Śledczego. Na miejscu zginęło dwóch policjantów w wieku 38 i 35 lat - kierujący i pasażer. Trzeci z nich i podróżująca z nimi osoba oraz 56-letni kierowca ciężarowego mercedesa trafili do szpitala.

Jednym z tragicznie zmarłych w wypadku policjantów był podinsp. Krzysztof Tumiel, który służbę pełnił w latach 1999-2007 roku w Centralnym Biurze Śledczym Policji. Miał 35 lat. Sprawował funkcję Naczelnika Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Narkotykowej Zarządu w Białymstoku. Trumnę z jego ciałem wystawiono w Centrum Pogrzebowym przy ul. Pogodnej w Białymstoku. Został pochowany na cmentarzu w Karakulach.

Pogrzeb Jarosława Dziemiana. Żył na swoich zasadach i spełni...

Drugim tragicznie zmarłym był st. asp. Cezary Mokrzewski - w służbie od 2003 roku, od 2013 roku w Centralnym Biurze Śledczym Policji; ostatnio pełnił służbę na stanowisku specjalisty Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Narkotykowej Zarządu w Białymstoku. Miał 38 lat.

Minister Spraw Wewnętrznych Teresa Piotrowska podjęła decyzję o o pośmiertnym uhonorowaniu Srebrnym Medalem za Zasługi dla Policji dwóch tragicznie zmarłych funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji. Obaj zostali pochowani
zostali z honorami.

Czy wzrośnie opłata za ZUS?

Wideo

Dodaj ogłoszenie