Ełk > Chcecie nowych granic miasta?

  Ełk > Chcecie nowych granic miasta?

  wimek

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Każdy, kto ma skończone 18 lat, może od poniedziałku opowiedzieć się za tym, czy chce, by Ełk powiększył granice. Konsultacje społeczne zaczęły się w urzędzie miasta. Petenci, załatwiając swoje sprawy, mogą w pokoju nr 80 oraz w pokoju obok biura rady miejskiej wypełnić ankietę.
  - Opinię co do proponowanej zmiany granic można wyrazić poprzez zaznaczenie odpowiedzi "za", "przeciw" albo "nie mam zdania" na formularzu konsultacyjnym - wyjaśnia Tomasz Andrukiewicz, prezydent Ełku.

  Urzędnicy ratusza mają nadzieję, że zdecydowana większość zapytanych o zdanie ełczan opowie się za tym, by miasto rozszerzyło swoje granice.

  - To rozwiąże między innymi problem budownictwa mieszkaniowego, bo tereny pod te inwestycje już się niestety w mieście kończą - wyjaśnia Andrukiewicz. - O poszerzeniu granic będę też rozmawiał ze studentami wszystkich uczelni wyższych w Ełku.

  Czytaj treści premium w Gazecie Współczesnej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.wspolczesna.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo