Ewelina Martyniuk (Golczyńska) w ciąży! Zenek Martyniuk...

  Ewelina Martyniuk (Golczyńska) w ciąży! Zenek Martyniuk zostanie dziadkiem. Kim jest żona Daniela Martyniuka?

  (mac)

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Ewelina Martyniuk (Golczyńska) w ciąży! Zenek Martyniuk zostanie dziadkiem. Kim jest żona Daniela Martyniuka?
  1/14
  przejdź do galerii

  Ewelina Martyniuk (Golczyńska) w ciąży! Zenek Martyniuk zostanie dziadkiem. Kim jest żona Daniela Martyniuka? ©Archiwum PPG

  Ewelina Martyniuk (do niedawna jeszcze Ewelina Golczyńska) i Daniel Martyniuk spodziewają się dziecka! Synowa Zenka Martyniuka jest w ciąży. Gwiazdor disco polo nie kryje zadowolenia. Martyniukowie znają już płeć i imię dziecka.
  Zenek Martyniuk zostanie dziadkiem. Informacja o tym, że zostanie dziadkiem obiegła internet już dobre kilka dni temu, ale nie milkną jej echa. Podobnie nie spada popularność ślubu i wesela Daniela Martyniuka, które odbyły się w dniach 6-7 października. Jakiej płci będzie dziecko Eweliny i Daniela? Jak dadzą mu na imię? Już wiadomo!  Ewelina Martyniuk (Golczyńska) w ciąży! Zenek Martyniuk zostanie dziadkiem. Rodzice znają już płeć i imię  Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska pobrali się na początku października.
  Ich ślub był wydarzeniem jesieni, wzbudzającym zainteresowanie ogólnopolskich mediów. Nic dziwnego. Zenek Martyniuk z żoną oraz Golczyńscy zorganizowali wesele za milon złotych! Sam prezent dla młodych, nowoczesny mercedes, kosztował 450 tys. zł.  Okazuje się, że to dopiero początek noweli o rodzinie Martyniuków. Ewelina, żona Daniela Martyniuka, jest w ciąży! Mało tego - znana jest już płeć dziecka, a rodzice wiedzą jak ją nazwą.

  Ewelina Martyniuk (Golczyńska) w ciąży! Zenek Martyniuk zostanie dziadkiem. Kim jest żona Daniela Martyniuka? Archiwum PPG


  Ewelina Martyniuk, synowa Zenka Martyniuka, w ciąży. Płeć i imię dla dziecka  O ciąży żony Daniela Martyniuka poinformował Marek Gwiazdowski z zespołu MIG.

  Wiem, że szykuje się rewolucja w rodzinie Zenka i Danusi i że oboje są bardzo szczęśliwi! Jestem pewien, że będą wspaniałymi dziadkami. Daniel to ich jedyny syn, oczko w głowie Danusi i kopia Zenka. Ma taki sam temperament jak on, jest bardzo skromny i sympatyczny. Jeśli jego córka odziedziczy wszystkie te cechy, weźmie trochę z babci i z dziadka, będzie cudowną dziewczynką. Moje gratulacje! – powiedział Marek Gwiazdowski z zespołu MIG "Super Expressowi.  Ewelina Martyniuk (Golczyńska) w ciąży! Kim jest żona syna Zenka Martyniuka?  O tym, że Zenek Martyniuk dorobił się na disco polo milionów, powszechnie wiadomo. Nie każdy jednak wie, że w przypadku jego synowej również na biednych nie trafiło. Rodzice Eweliny, Państwo Golczyńscy, to bowiem wielkopolscy posiadacze niemal 400 hektarów ziemi. Specjalizują się w hodowli gęsi reprodukcyjnej i rzeźnej, hodowli kaczek i indyków. Posiadają również firmę zajmującą się produkcją materiałów budowlanych.

  ZOBACZ TEŻ: Wesele Daniela Martyniuka. Syn Zenka Martyniuka miał huczne wesele. Zobacz, jakie jedzenie było na stołach [ZDJĘCIA]

  Ewelina Martyniuk pochodzi z Władysławowa. Według naszych nieoficjalnych informacji, wraz z Danielem mieszkają obecnie w Grabówce, w domu, który zostawił im Zenon Martyniuk.  Ślub i wesele Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej zorganizowano na około 250 osób. Ceremonia zaślubin odbyła się w kościele Świętego Krzyża w Grabówce. Zabawa weselna miała miejsce w Restauracji "Lipowy Most" niedaleko Supraśla. Zdjęcia i więcej informacji z obu wydarzeń znajdziecie w naszych galeriach:

  Wesele syna Zenka Martyniuka. Daniel Martyniuk wziął ślub z Eweliną. Na imprezę zaproszono 250 osób

  Komentarze (9)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (9) forum.wspolczesna.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Współczesna.pl to aktualne informacje z woj. podlaskiego i części woj. warmińsko-mazurskiego. POLUB NAS na Facebooku

  Współczesna.pl jest na Twitterze

  Polecamy

  Hity ze sprawdzianów i kartkówek. Nauczyciel płakał, jak sprawdzał

  Hity ze sprawdzianów i kartkówek. Nauczyciel płakał, jak sprawdzał

  Czyste powietrze! Sprawdź jak walczyć o czyste powietrze w naszym mieście.

  Czyste powietrze! Sprawdź jak walczyć o czyste powietrze w naszym mieście.

  Białystok w 1999 roku (archiwalne zdjęcia)

  Białystok w 1999 roku (archiwalne zdjęcia)