Press Focus/x-news
Finał Pucharu Niemiec. Bayern z pucharem. Skrót meczu, gole, karne [WIDEO YOUTUBE] Markus Schreiber
Finał Pucharu Niemiec już za nami. Bayern Monachium z pucharem. Skrót meczu, gole, karne [WIDEO YOUTUBE] W meczu Bayern - Borussia zdecydowały rzuty karne.

Finał Pucharu Niemiec. Bayern z pucharem. Skrót meczu, gole, karne [WIDEO YOUTUBE]**Bayern Monachium zdobywcą Pucharu Niemiec**. W finale rozgrywanym na Stadionie Olimpijskim w Berlinie piłkarze Pepa Guardioli wygrali w rzutach karnych z Borussią Dortmund 4:3. W obu zespołach całe spotkanie rozegrali Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek. Po 90 minutach było 0:0, dogrywka też nie przyniosła rozstrzygnięcia.

Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były jedenastki. W nich lepiej spisali się monachijczycy. Dla Bayernu trafiali Vidal, Lewandowski, Muller i Costa.

Puchar Niemiec. Bayern - Borussia. Wszystkie karne. Lewandowski nie zawiódł WIDEO YOUTUBE

Puchar Niemiec. Bayern - Borussia. Wszystkie karne. Lewandow...