Fortuna I liga. Radomiak - Wigry Suwałki 3:1. Suwalski klub opuszcza szeregi pierwszoligowców

Wigier Suwałki w przyszłym sezonie nie zobaczymy już w I lidze
Wigier Suwałki w przyszłym sezonie nie zobaczymy już w I lidze Karina Trojok
Kolejną porażkę poniosły Wigry Suwalki żegnające się z pierwszą ligą. W Radomiu przegrały 1:3 z Radomiakiem.

W Radomiu do 71 minuty utrzymywał się wynik remisowy 1:1. Wtedy jednak Damian Nowak zdobył gola po dobitce, a w 88 minucie Rafał Makowski przesądził o wygranej Radomiaka 3:1.

Do zakończenia rozgrywek Fortuna I liga pozostało jeszcze do rozegrania pięć kolejek spotkań. W niedzielę, o godz. 17.40 Wigry Suwalki zagrają na własnym stadionie z GKS 1962 Jastrzębie.

Radomiak Radom – Wigry Suwałki 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Patryk Mikita 12, 1:1 Denis Gojko 61, 2:1 Damian Nowak 71, 3:1 Rafał Makowski 88.
Radomiak: Kryczka – Jakubik, Świdzikowski, Cichocki, Abramowicz – Michalski, Kaput (83. Lewandowski), Makowski, Fundambu (69. Nowak), Mikita (69. Górski) – Sokół.
Wigry: Balawejder – Aftyka (39. Gierach), Ozga, Karankiewicz, Nowak – Gojko, Czułowski, Loua (77. Wasilewski), Świątek (62. Wełniak), Bartczak – Żebrakowski.
Żółte kartki: Fundambu (Radomiak); Czułowski, Ozga, Wełniak (Wigry). Sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź). Widzów: 876.