FRANCJA - BELGIA 1:0 BRAMKA YOUTUBE. Skrót meczu, gol Umtiti 10.07.2018

dd
FRANCJA - BELGIA 1:0 BRAMKA YOUTUBE. Skrót meczu, gol Umtiti 10.07.2018 Bartek Syta
W meczu Francja - Argentyna emocji nie zabrakło.

Od początku obie drużyny grały ostrożnie, czując respekt do rywala. Wkrótce jednak zaczęły wymieniać ciosy. Każda z drużyn miała dobre okazje, ale w wyśmienitej formie byli bramkarze obu drużyn.

W ostatnich minutach pierwszej połowy Francuzi zaczęli przeważać, ale do gwizdka oznaczającego przerwę nie zobaczyliśmy goli.

W drugiej połowie nie czekaliśmy długo na bramkę. Już w 51 minucie Umtiti wygrał pojedynek główkowy z Felainim i pokonał Courtuisa. Francja objęła prowadzenie, ale wcale nie zamierzała zwalniać tempa.

Belgowie również wściekle atakowali, do zdobycia gola często brakowało im bardzo niewiele! Chwilami Belgowie zamykali Francuzów na ich połowie.

Do końca spotkania wynik jednak nie uległ zmianie. Francja w dobrym stylu awansuje do finału Mistrzostw Świata 2018.