dd
Francja - Chorwacja 4:2 BRAMKI YOUTUBE. Finał mundialu 2018 SKRÓT MECZU, wszystkie gole East News
Francuzi zostali Mistrzami Świata w Piłce Nożnej.

Finał Mundialu 2018 nie zawiódł oczekiwań. Było dużo bramek i ciekawych akcji. Nie zabrakło także gola samobójczego, ale po kolei.

Mecz, jak na finał przystało, obie drużyny zaczęły bez kompleksów. Obie atakowały, ale czas mijał, a bramki nie było. Dopiero po rzucie wolnym i centrze Griezmanna w ogromnym tłoku do własnej bramki piłkę skierował Mandżukić.

W 28. minucie pięknego gola po podaniu Modrica zdobył Perisić i było 1:1. Niedługo potem ręką w polu karnym zagrał Perisić, a Griezmann pewnie wykonał rzut karny.

Dalsze minuty spotkania to już festiwal Francuzów. W 59 trafił Pogba, a w 65. minucie Mbappe. Wydawałoby się, że to koniec meczu, ale okazało się, że Chorwaci nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Bramkarz Lloria wdał się w drybling z Mandżukiciem, ten tylko dostawił odpowiednio nogę i wbił piłkę do bramki. W ten sposób wynik meczu został ustalony. Francja - Chorwacja 4:2.