"Franek" strzela i dziękuje. Jaga prowadzi z Pogonią 1:0!

(mark)
Do przerwy Jagiellonia prowadzi z Pogonią Szczecin 1:0 w sobotnim meczu T-Mobile Ekstraklasy. Gola już w 4. minucie z rzutu karnego strzelił Tomasz Frankowski.

Tomasz Frankowski wykorzystując rzut karny w 4. minucie zdobył swojego 168 gola w polskiej ekstraklasie. Teraz jest samodzielnym piłkarzem na pozycji numer trzy w tabeli strzelców wszech czasów ekstralasy. Wcześniej pozycję dzielił z Gerardem Cieślikiem.
"Franek" po strzeleniu bramki zdjął koszulkę meczową. Pod nią miał założoną koszulkę, na której napisane miał słowa "Dziękuję za asysty", a na plecach wypisane nazwiska piłkarzy, którzy mu podowali piłki w strzeleckich akcjach naszego kapitana.
Pierwsza połowa spotkania niestety nie stała na wysokim poziomie.

Jagiellonia - Pogoń (1:0)
Bramka: 1:0 - Frankowski 4 z karnego
Jagiellonia: Jakub Słowik - Alexis Norambuena, Adam Dźwigała, Michał Pazdan, Ľuboš Hanzel - Rafał Grzyb, Maciej Gajos - Dani Quintana, Dawid Plizga, Tomasz Kupisz - Tomasz Frankowski.
Pogoń Szczecin: Radosław Janukiewicz - Mateusz Lewandowski, Hernâni, Emil Noll, Peter Hricko - Takuya Murayama, Maksymilian Rogalski, Bartosz Ława, Takafumi Akahoshi, Adam Frączczak - Tomasz Chałas.
Sędziuje: Marcin Borski