Futsal. Coraz dłuższa seria porażek MOKS Słoneczny Stok Białystok

Adam Muśko
Adam Muśko
MOKS przegrał cztery mecze z rzędu
MOKS przegrał cztery mecze z rzędu Wojciech Wojtkielewicz
MOKS Słoneczny Stok Białystok przegrał 1:5 u siebie z FC Toruń. To czwarta z rzędu porażka białostockiej drużyny.

Goście, którzy przed tą kolejką w tabeli plasowali się za drużyną MOKS, już po 13 minutach meczu wygrywali 3:0. W końcówce pierwszej połowy Michał Osypiuk zdobył gola dla gospodarzy, ale tuż przed przerwę torunianie strzelili czwartego gola.

W drugiej połowie gospodarze nie potrafili odwrócić losów spotkania i ostatecznie przegrali 1:5.

Na 11 listopada zaplanowany jest wyjazdowy mecz MOKS z Gattą Zduńska Wola.

MOKS Słoneczny Stok Białystok - FC Toruń 1:5 (1:4)
Bramki:
0:1 - Marcin Mrówczyński (5. - karny), 0:2 - Konrad Jekiełek (7), 0:3 - Patryk Szczepaniak (13), 1:3 - Michał Osypiuk (20), 1:4 - Michał Wojciechowski (20), 1:5 - Marcin Mrówczyński (30).

MOKS: Danilewicz, Jendruczek - Citko, Bondziul, Kożuszkiewicz, Osypiuk, Michał Łabieniec, Skiepko, Aleksandrowicz, Mateusz Łabieniec, Prolejko.

Inne wyniki 10. kolejki
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - GSF Gliwice 5:2, LSSS Lębork - Piast Gliwice 3:4, Red Devils Chojnice - Constract Lubawa 2:3, Futsal Team Brzeg - AZS UW Wilanów Warszawa 2:3, Futsal Leszno - Gatta Zduńska Wola 7:2.