Futsal. Legia Warszawa - MOKS Białystok 2:1. Przerwana passa Słonecznych

Wojciech Konończuk
Białostoccy futsaliści zakończyli serię czterech spotkań bez porażki
Białostoccy futsaliści zakończyli serię czterech spotkań bez porażki Łukasz Matel
Po czterech meczach bez porażki (trzy wygrane i remis) zatrzymany został w fustalowej ekstraklasie MOKS Słoneczny Stok Białystok. Nasza drużyna przegrała na wyjeździe 1:2 z Legią Warszawa.

- Szkoda tego spotkania, bo z pewnością byliśmy w stanie wywalczyć z Legią przynajmniej punkt. Niestety, bardzo źle weszliśmy w mecz i po prostych błędach już po pięciu minutach przegrywaliśmy 0:2. Potem atakowaliśmy, ale bardzo późno strzeliliśmy kontaktowego gola i nie zdążyliśmy już wyrównać - ocenia Adrian Citko, grający asystent trenera Słonecznych Aleksandra Danilenki.

Z pewnością spory wpływ na przebieg meczu z Legią miała nieobecność lidera naszej drużyny - Kolumbijczyka Helvera Tachacka, który musiał pauzować za nadmiar żółtych kartek.

WYNIKI 26. KOLEJKI
Legia Warszawa - MOKS Słoneczny Stok Białystok 2:1 (2:0).
Bramki: 1:0 - Gliński (2), 2:0 - Allanzin (5), 2:1 - Skiepko (39).

Futsal Leszno - Constract Lubawa 6:1, AZS UG Gdańsk - Futsal Team Brzeg 2:2, Górnik Polkowice - Red Dragons Pniewy 2:5, Dreman Opole Komprachcice - Piast Gliwice 2:6, LSSS Lębork - FC Toruń 3:5, AZS UW Wilanów Warszawa - Red Devils Chojnice 1:2,
Mecz: Rekord Bielsko-Biała - Clearex Chorzów został przełożony.