Głosowanie trwa, finał coraz bliżej

mark
2016-06-05 bialystok lowlanders primacol seahawks gdynia futbol amerykanski topliga fot. wojciech wojtkielewicz kurier poranny / gazeta wspoczesna polska press
2016-06-05 bialystok lowlanders primacol seahawks gdynia futbol amerykanski topliga fot. wojciech wojtkielewicz kurier poranny / gazeta wspoczesna polska press Wojciech Wojtkielewicz
Udostępnij:
Plebiscyt sportowy „Gazety Współczesnej” Do 10 lutego trwa głosowanie w każdym z powiatów województwa podlaskiego. Zwycięzcy awansują do wielkiego finału wojewódzkiego. Laureatów poznamy na Gali Sportu Olimpijskiego 25 lutego w Hotelu Gołębiewski.

Czempioni Podlasia 2016 - to nowy sportowy plebiscyt „Gazety Współczesnej”, w którym nasi Czytelnicy wybierają najlepszych i najpopularniejszych w każdym z powiatów województwa podlaskiego aż w pięciu kategoriach: Sportowiec, Uczeń Sportowiec, Trener, Nauczyciel Wychowania Fizycznego oraz Drużyna Roku.

Pierwszy etap głosowania w każdym z powiatów rozpoczął się już 20 stycznia 2017 roku, ale jeszcze do 31 stycznia przyjmowaliśmy zgłoszenia kandydatów. Głosowanie potrwa do 10 lutego (piątek) do godz. 20.59. Ale na tym nie koniec emocji, bowiem zwycięzcy w każdej kategorii, z każdego powiatu, awansują do wojewódzkiego finału, który rozpocznie się 13 lutego i potrwa do 20 lutego do godz. 20.59. Spośród nich wybrani zostaną Czempioni Podlasia 2016.

Co jest ważne: w wojewódzkim finale laureaci z miast i powiatów zachowają głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu.

Wszystkie szczegóły dotyczące plebiscytu „Czempioni Podlasia” są dostępne na stronie www.wspolczesna.pl/czempioni.

Jak dotychczas największa rywalizacja jest wśród trenerów w powiecie grodzkim Białystok, gdzie o palmę pierwszeństwa rywalizuje Zbigniew Szczygieł (trener pływania) oraz Piotr Pejko (trener personalny) i Cezary Stanisław Zugaj (trener karate).

Laureatów poznamy na Gali Sportu, która odbędzie się 25 lutego w Hotelu Gołębiewski.
Bądź na bieżąco. POLUB NAS na Facebooku:

Gazeta Współczesna

Powiat Białystok (grodzki)

Drużyna: 1. Primacol Lowlanders (futbol amerykański) 64 głosy, 2. Husarz (muaythai) 18, 3. WSWFiT (siatkówka) 12, 4. SPK (koszykówka) 1, UKS Hubal (badminton) 1, 5. Otto (short track) 0.

Sportowiec: 1. Tomasz Klimiuk (kickboxing) 147, 2. Edward Koluch (sumo, koluchstyl) 123, 3. Kamil Iwańczuk (kulturystyka) 75, 4. Edyta Tamilewska Laszewska (kulturystyka) 67, 5. Edyta Kazberuk (strzelectwo) 50, 6. Robert Świerzbiński (boks) 39, 7. Katarzyna Gryko (kulturystyka) 25, 8. Patryk Borowski Beszta (boks tajski) 17, 9. Mateusz Figiel (boks) 14, 10. Adam Biegański (MMA) 12, 11. Kamil Kryński (la) 1, Szymon Ołowski (karate( 1, 12. Aneta Szczygielska (siatkówka) 0, Beata Koroniecka (boks) 0.

Trener: 1. Zbigniew Szczygieł (pływanie) 694, 2. Piotr Pejko (fitness) 610, 3. Cezary Stanisław Zugaj (karate) 426, 4. Dzidosław Żuberek (piłka nożna) 78, 5. Rafał Kukin (fitness) 39, 6. Paweł Głażewski (boks) 26, 7. Marek Iwanicki (tenis stołowy) 18, 8. Maciej Ilczuk (fitness) 17, 9. Piotr Jankowski (boks) 2, 10. Adam Biegański (aikido) 0, Paweł Zalewski (MMA) 0.

Uczeń Sportowiec: 1. Patrycja Borys (boks) 122, 2. Dominika Abramowicz (judo) 121, 3. Julia Łodzińska (koluchstyl) 120, 4. Marek Olszyński (la) 6, 5. Julia Iber (siatkówka) 3, 6. Karolina Łozowska (la) 0.

Nauczyciel WF: 1. Marek Ołowski 4, 2. Joanna Kleszczewska 2, 3. Robert Andrzej Wajszczuk 0.

Powiat Łomża (grodzki)

Sportowiec: 1. Damian Zorczykowski (MMA) 0

Trener: 1. Łukasz Rogiński (fitness) 0

Uczeń Soportowiec: 1. Hubert Sulewski (MMA) 2.

Powiat Suwałki (grodzki)

Uczeń Sportowiec: 1. Piotr Sadłowski (pływanie) 140, 2. Kacper Tyczkowski (unihokej) 61

Trener: 1. Adam Pomian (fitness) 16

Drużyna: 1. Ślepsk Suwałki (siatkówka) 0

Powiat augustowski

Sportowiec: 1. Grzegorz Skowroński (strongman) 379, 2. Mariusz Szlejter (siatkówka) 2.

Uczeń Sportowiec: 1. Nikola Gliniecka (kolarstwo) 103, 2. Mateusz Jeleniewski (siatkówka) 1.

Trener: 1. Katharina Kochanowska (fitness) 56, 2. Natalia Tober (fitness) 18, 3. Wojciech Iwanowicz (siatkówka) 2.

Drużyna: 1. Centrum Augustów 0.

Powiat białostocki

Drużyna: 1. KS Sumo Koluch (koluchstyl) 332, 2. Husaria Białystok 0.

Sportowiec: 1. Damian Bykowski (motocross) 80, 2. Paweł Zimnoch (koluchstyl) 73, 3. Anna Sokólska (łucznictwo konne) 66, 4. Patryk Pietrzeniak (koluchstyl) 31, 5. Katarzyna Waluk (koluchstyl) 13.

Trener: 1. Wiesław Karol Koluch (koluchstyl) 56, 2. Krzysztof Topolański (siatkówka) 28, 3. Andrzej Ambrożej (piłka nożna) 0.

Uczeń Sportowiec: 1. Wiktoria Filipczuk (pływanie) 43, 2. Dominika Mikiewicz (la) 11, 3. Gabriela Piszczatowska 4, 4. Kacper Halicki (pływanie) 1.

Powiat bielski

Sportowiec: 1. Daniel Jakimiuk (triathlon) 9.

Uczeń Sportowiec: 1. Jagoda Ołdytowska (pływanie) 14.

Powiat grajewski

Sportowiec: 1. Dawid Nitupski (zapasy) 12, 2. Wojciech Łapiński (piłka nożna) 1.

Trener: 1. Grzegorz Czyżewski (zapasy) 107, 2. Dawid Tuzinowski (piłka nożna) 0.

Drużyna: Wissa Szczuczyn (piłka nożna) 0.

Powiat hajnowski

Nauczyciel WF: Roman Wnuczko 0

Powiat kolneński

Sportowiec: 1. Adam Wysocki (piłka nożna) 4

Trener: 1. Jarosław Modzelewski (piłka nożna) 1

Drużyna: GKS Stawicki 0

Powiat moniecki

Uczeń Sportowiec: Kacper Wróblewski 0.

Powiat sejneński

Trener: 1. Karol Andrzej Sikorski (lekka atletyka) 7.

Powiat siemiatycki

Uczeń Sportowiec: 1. Jakub Godun (karate) 24, 2. Sebastian Kozycz (piłka ręczna) 15.

Trener: 1. Mariusz Nielipiński (piłka nożna) 10, 2. Norbert Marks (piłka ręczna) 0, 3. Rafał Karolczuk (piłka nożna) 0.

Drużyna: 1. TS Siemiatycze 2 (piłka ręczna).

Nauczyciel Wychowania Fizycznego: 1. Monika Jakimczuk 5.

Powiat sokólski

Uczeń Sportowiec: 1. Dawid Bolesta (piłka nożna) 33, 2. Jan Kaźmierowski (kolarstwo) 23, 3. Piotr Sewastianowicz (piłka nożna) 5

Trener: 1. Tomasz Potapczyk (boks) 113, 2. Anna i Paweł Gałka (szachy) 19, 3. Konrad Stackiewicz (pływanie) 13, 4. Przemysław Masłowski (piłka nożna) 0.

Drużyna: 1. KS Lew Krynki 0, SKK Sokół 0.

Powiat suwalski

Uczeń Sportowiec: 1. Maciej Pietras (la) 30, 2. Michał Sobolewski (badminton) 12.

Sportowiec: 1. Rafał Czuper (tenis stołowy) 16

Trener: Paweł Pasiak (boks) 0.

Powiat wysokomazowiecki

Uczeń Sportowiec: 1. Klaudia Łukasiuk (karate) 182, 2. Izabela Idźkowska (karate) 121, 3. Jakub Grabowski (karate) 66.

Drużyna: 1. Start Szepietowo (siatkówka) 1

Trener: 1. Artur Więzowski (karate) 8.

Powiat zambrowski

Sportowiec: 1. Jacek Misiewicz (karate) 0, Michał Kuczałek (piłka nożna) 0.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie