Gołdap. Dwa groźne wypadki: 18-latka dachowała osobówką. Druga kobieta wjechała do rowu (zdjęcia)

mck
Obie kierujące kobiety straciły panowanie nad swoimi samochodami. Jedna z nich dachowała na poboczu. Druga wjechała do przydrożnego rowu.
Obie kierujące kobiety straciły panowanie nad swoimi samochodami. Jedna z nich dachowała na poboczu. Druga wjechała do przydrożnego rowu. mł. kpt. Daniel Żamojtuk / asp. Józef Wilczewski
Obie kierujące kobiety straciły panowanie nad swoimi samochodami. Jedna z nich dachowała na poboczu. Druga wjechała do przydrożnego rowu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Pirat drogowy w Lublinie

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie