Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Grajewo. Narada roczna w Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej

PZA
Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie zoorganizowała naradę podsumowującą działania ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu grajewskiego w 2019 roku.
Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie zoorganizowała naradę podsumowującą działania ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu grajewskiego w 2019 roku. KP PSP Grajewo
21 lutego w sali konferencyjnej KP PSP w Grajewie odbyła się narada podsumowująca działania ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu grajewskiego w 2019 roku.

Narada rozpoczęła się od złożenia meldunku przez zastępcę komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie st. kpt. Arkadiusza Lichotę zastępcy podlaskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Andrzejowi Sobolewskiemu.

Wśród zaproszonych gości obecni byli m.in: starosta powiatu grajewskiego pan Waldemar Remfeld wraz z wicestarostą panem Tomaszem Cebelińskim, burmistrz Miasta Grajewo pan Dariusz Latarowski, burmistrz Rajgrodu pan Ireneusz Gliniecki, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Grajewie i jednocześnie burmistrz Szczuczyna dh Artur Kuczyński, komendant Straży Gminnej Gminy Grajewo pan Karol Szymanowski, komendant powiatowy Policji w Grajewie podinsp. Adam Brodowski i jego zastępca mł. insp. Łukasz Głowacki.

Podczas spotkania przedstawiono statystykę zdarzeń, omówiono zadania zrealizowane, a także przedstawiono informacje dotyczące funkcjonowania krajowego systemu ratowniczo–gaśniczego na terenie powiatu. Wspomniano także o zakupach pojazdów pożarniczych i sprzętu ratowniczego.

W dalszej części narady głos zabrał zastępca podlaskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Andrzej Sobolewski, który podsumował funkcjonowanie ochrony przeciwpożarowej w województwie podlaskim w 2019 roku i przedstawił zadania do realizacji w roku bieżącym. Pan komendant wysoko ocenił pracę grajewskich strażaków i druhów ochotników oraz podziękował wszystkim tym, którzy aktywnie działają na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców i wspierają ochronę przeciwpożarową na terenie powiatu i województwa podlaskiego.

Zobacz także:Rehabilitacja dla rolników. Zobacz jakie warunki musisz spełniać, żeby się załapać na bezpłatny turnus

Starosta powiatu grajewskiego pan Waldemar Remfeld w swoim przemówieniu podkreślił jak ważną rolę odgrywają jednostki Państwowej Staży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych w systemie bezpieczeństwa i podziękował wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom komendy oraz druhom za współpracę w 2019 roku.

od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna