Groził policjantom telewizją TVN. "Urządze was, jak tamtych"

  Groził policjantom telewizją TVN. "Urządze was, jak tamtych"

  KaWu

  Gazeta Współczesna

  Gazeta Współczesna

  Groził policjantom telewizją TVN. "Urządze was, jak tamtych"
  Urządzę tak jak innych policjantów. Tylko w telewizji TVN powiem jak się nazywam. W taki sposób jeden z zatrzymanych miał grozić ostrołęckim policjantom.
  Groził policjantom telewizją TVN. "Urządze was, jak tamtych"
  Około północy policjanci udali się na ul. Pileckiego, gdzie miała mieć miejsce szarpanina między grupą
  mężczyzn. Na miejscu zastano cztery osoby. Byli to Bartosz D., Krzysztof K., Karol R. Niestety czwarty z panów nie chciał się przedstawić.

  Powiedział, że zrobi to ale tylko przed telewizją TVN i "tym urządzi jak innych policjantów". Dwóch pierwszych otrzymało mandat w wysokości 500 złotych, Karol R. odmówił przyjęcia mandatu i wspólnie z mężczyzną, który
  nie chciał podać danych osobowych został doprowadzony do komendy.

  Na miejscu ostatecznie zgodził się już z przyjęciem mandatu. Czwarty z mężczyzn zdradził skrywaną tajemnicę. Okazało się, że jest to Marcin Z. 19 letni mieszkaniec Ostrołęki. Zażądał od policjantów udania się do toalety.

  Funkcjonariusze byli tuż za nim. W pewnym momencie z krzykiem "załatwię was wszystkich" chcąc uderzyć głową, rzucił się na ścianę. Policjanci jednak w porę złapali mężczyznę. Zatrzymany zrobił się bardzo agresywny. Usiłował kopać, odpychać. Po raz kolejny próbował dokonać samookaleczenia.

  Siła fizyczna zastosowana przez policjantów okazała się nie wystarczająca. Agresja nie ustawała. Po ostrzeżeniu użyto pałki służbowej. To uspokoiło krewkiego ostrołęczanina. Już spokojniejszym tonem groził, że po wyjściu skoczy z mostu lub będzie uderzać głową w krawężnik. Policjanci w obawie życie i zdrowie zatrzymanego osadzili go w areszcie policyjnym.

  Mężczyzna miał w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu.

  W ostatnim czasie jest to kolejna groźba kierowana do policjantów ostrołęckiej komendy podejmujących interwencje, gdzie osoby odnoszą się do telewizji TVN.

  Czytaj treści premium w Gazecie Współczesnej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (5)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (5) forum.wspolczesna.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo