I liga. Trzecia z rzędu wygrana Wigier Suwałki

Wigry Suwałki wygrały trzeci mecz z rzędu
Wigry Suwałki wygrały trzeci mecz z rzędu facebook wigry suwalki
Wigry Suwałki wygrały 1:0 na swoim stadionie z Bruk-Bet Termalika Nieciecza. To kolejny faworyt rozgrywek, który stracił punkty w spotkaniu z młodą suwalską drużyną

Jak można było przypuszczać suwalski zespół z tak renomowanym rywalem rozpoczął spotkanie wyczekując na swojej połowie. Termalika nie miała sposobu na sforsowanie zagęszczonej linii obrony. Jedynie groźnie było po dośrodkowaniach Jacka Kiełba po których niecelnie główkował Vladislavs Gutkovskis.

W 32 minucie niespodziewanie gospodarze wyszli na prowadzenie. Pięknym uderzeniem za pola karnego w samo okienko gola zdobył Łukasz Sosnowski.

Tak więc drużyna Adama Fedoruka potwierdziła, że umie grać z faworytami zaplecza ekstraklasy. Wcześniej Wigry pokonały Podbeskidzie Bielsko Biała, czy zremisowały ze Stalą Mielec.

Wigry Suwałki - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (1:0)