II liga koszykarzy. Tur odrobił zaległości i wygrał z Isetią Erzurum Warszawa 108:97

Tur Basket Bielsk Podlaski zajmuje w tabeli trzecie miejsce
Tur Basket Bielsk Podlaski zajmuje w tabeli trzecie miejsce Krzysztof Jankowski
W zaległym meczu 4. kolejki II ligi koszykówki mężczyzn Tur Basket Bielsk Podlaski pokonał we własnej hali Isetię Erzurum Warszawa 108:97.

W środę koszykarze Tur Basket Bielsk Podlaski odrobili zaległości z 4. kolejki II ligi. W meczu, rozegranym w hali SP 3, bielszczanie wystąpili osłabieni brakiem kontuzjowanych Przemysława Tradeckiego oraz Filipa Pruefera, ale za to już z Rafałem Królem, który wyleczył uraz.

Oba zespoły postawiły na atak i stąd też bardzo wysoki wynik końcowy meczu 108:97 dla Tura. Już w pierwszej kwarcie zespoły rzuciły 62 "oczek" (35:27 dla Tura). Bielszczanie wygrali także drugą kwartę 23:20. W trzeciej części goście trochę zniwelowali straty, ale Tur przez cały czas miał mecz pod kontrolą i ostatecznie wygrał 108:97.

KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Isetia Erzurum Warszawa 108:97 (35:27, 23:20, 23:28, 27:22)
Tur Basket: Mateusz Bębeniec 22, Rafał Król 22, Łukasz Kuczyński 21, Aron Weres 19, Paweł Lewandowski 14, Marcin Marczuk 10, Jakub Nieściór, Sebastian Sawicki, Jakub Grigoruk
Isetia: Kacper Rogowski 18, Jakub Chadaj 17, Oskar Błaszkiewicz 14, Jakub Sienkiewicz 14, Kirył Dziatczuk 10, Rafał Mikita 8, Paweł Szymanowski 8, Michał Grabowski 5, Jan Chruściel 3, Filip Muchiński, Kacper Woźnicki, Tekin Guvercin.

1. Akademia Koszykówki Legii Warszawa 5 10 446-362
2. Trójka Żyrardów 5 9 406-381
3. Tur Basket Bielsk Podlaski 4 8 394-363
4. AZS UMCS Start Lublin 3 6 273-170
5. ŁKS AZS UŁ SG Łódź 4 6 281-284
6. Ochota Warszawa 5 6 359-426