II liga piłki ręcznej. SPR Nowe Piekuty - Enea Orlęta Zwoleń 20:37

Anatol Chomicz
W drugiej lidze mężczyzn zespół SPR Nowe Piekuty przegrał z Enea Orlęta Zwoleń 20:37.

Piłkarze ręczni SPR Nowe Piekuty podejmowali wicelidera II ligi Enea Orlęta Zwoleń. Gospodarze nieźle sobie radzili do 28 minuty meczu przegrywając jedynie trzema bramkami 10:13. Gorsza końcówka I połowy i od razu słaby początek drugiej części spowodował, że goście objęli już 10-punktowe prowadzenie 20:10. Mając takie prowadzenie kontrolowali już przebieg wydarzeń na boisku i wygrali
37:20.
W sobotę SPR Nowe Piekuty zagrają w stolicy z Warszawianką.

SPR Nowe Piekuty - Enea Orlęta Zwoleń 20:37 (10:16)
Bramki dla SPR zdobyli: Porzeziński 9, Pruszyński 4, Bartosiak 3, Brzozowski 2, Jabłoński 1, Roszkowski 1.

1. SPR Pabiks IMPACT Pabianice 10 29 303:244
2. Enea Orlęta Zwoleń 9 21 297:211
3. Warszawianka Warszawa 9 18 258:225
4. SPR ROKiS Radzymin 9 16 245:239
5. KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 9 14 266:259
6. KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 7 4 160:194
7. SPR Nowe Piekuty 8 3 190:251
8. MKS Padwa II Zamość 9 0 227:323