II liga piłki ręcznej. Zwycięstwo SPR Nowe Piekuty nad Victorią.

SPR Nowe Piekuty pokonały Victorię Łódź 34:26
SPR Nowe Piekuty pokonały Victorię Łódź 34:26 facebook/SPR Nowe Piekuty
W zaległym spotkaniu II ligi piłki ręcznej SPR Nowe Piekuty pokonał Victorię Łódź 34:26

Pierwsza połowa meczu przebiegała z lekką przewagą gości z Łodzi. Jednak nie przekraczała ona trzybramkowej różnicy, a do przerwy goście wygrywali zaledwie 16:15. W drugiej połowie role odwróciły się. W 37. minucie, po bramce Huberta Filipiuka, był remis 18:18. I od tego momentu zarysowała się już przewaga gospodarzy z Nowych Piekut. W 54 minucie było 30:23, a rzut Rafała Kostro ustalił wynik meczu na 34:26 dla SPR.

W sobotę w Rudce SPR Nowe Piekuty podejmą Pabiks IMPACT II Pabianice. Mecz o godz. 17.

SPR Nowe Piekuty - UKS Victoria Łódź 34:26 (15:16)
SPR: Marcin Piekutowski 15, Rafał Broniek 4, Jakub Bartosiak 3, Rafał Kostro 3, Maciej Porzeziński 2, Hubert Filipiuk 2, Adrian Kostro 2, Arkadiusz Gumieniak 2, Krystian Niemyjski 1, Patryk Niesterowicz, Sebastian Roszkowski, Karol Roszkowski, Piotr Brzozowski, Karol Roszkowski, Krystian Stawierej.

1. UMKS Trójka Ostrołęka 10 27 305:259
2. AZS UMCS Lublin 9 24 305:231
3. AZS AWF Warszawa 10 21 294:266
4. Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 9 17 269:225
5. UKPR Agrykola Ochota Warszawa 9 14 219:215
6. SPR Nowe Piekuty 9 13 248:246