II liga. Remis Olimpii z Lublinie

(mark)
Dziennik Wschodni
Beniaminek z Zambrowa w 1. kolejce piłkarskiej II ligi grupy wschodniej zremisował na wyjeździe z Motorem Lublin 1:1.

Gospodarze uzyskali prowadzenie w 22. minucie po bramce Igora Migalewskiego. Juz trzy minuty później podopieczni trenera Krzysztofa Zalewskiego cieszyli się z wyrównania po golu Arkadiusza Ciacha.

Motor Lublin - Olimpia Zambrów 1:1 (1:1)
Bramki: 1:0 - Migalewski 22, 1:1 - Ciach 25.
Motor: Oszust - Falisiewicz, Udarević, Ptaszyński (68 Kądzior), Wróblewski, Orzędowski, Sadlewski, Król (89 Karwan), Wrzesiński (79 Czułowski), Migalewski, Broź.
Olimpia: Czapliński - Olszewski, Piłatowski, Gogol, Szczepanik, Hryszko, Kuczałek (81 Sobótka), Grzybowski, Dzierbicki (89 Gagacki), Zapolnik (75 Dołubizna), Ciach (72 Poduch).